Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki aki diák és busszal...

Valaki aki diák és busszal illetve vonattal is utazik?

Figyelt kérdés

Nektek ha volán bussz és mávval utaztok, milyen papírra van még szükség a bérlet mellé, hogy ne büntessen meg ellenőr?

Illetve azt hol veszitek meg?


2019. szept. 4. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz én már pár éve volt, hogy jártam de akkor így jártam, reggel busszal mentem, délután vonattal jöttem, viszont csak volán bérletet vettem azt fogadták el vonaton is.
2019. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Viszonylatigazolás.
2019. szept. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
A buszra a buszpénztárban, a vonatra avasútállomáson a pénztárban tudsz kérni viszonylatigazolást.
2019. szept. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. szept. 5. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Buszra viszonylatigazolás, hacsak nem olyan bérleted van, amin a viszonylat előre nyomtatva van feltüntetve.


Vonatra is kell viszonylatigazolás, ha nem a lakóhely vasútállomása, és az iskola vasútállomása közötti a viszonylat.

2019. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Úgy van, hogy itthonról egy 10perc busz utána vonat, a suli bp-n van.
2019. szept. 5. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!