Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen BKK bérletet vegyek ez...

Milyen BKK bérletet vegyek ez esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Hétfőtől érvényes havi BKK bérletet szeretnék venni, azonosító számnak a személyi számát szoktam megadni.


Ma igényeltem meg az új személyit, mivel a mostani októberben lejár, míg az új elkészül kb. 2 hét.


Megvegyem a jelenlegi személyivel az 1 hónaposat, csak közben változni fog a személyi számom, nem tudom ez probléma-e ellenőrzéskor, vagy vegyek 15 napos bérletet, és az új személyivel vegyek majd 1 hónaposat?


Válaszokat előre is köszönöm.


2019. szept. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
A kutya nem nezi a szamot rajta, foleg h. az ellenor nem is igazoltathat. Akar az 123456 AB azonositot is rairhatod.
2019. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
a jelenlegi személyivel az 1 hónaposat vedd, mert ha netán nézik, látszik, hogy új személyid van. (amíg készül ideiglenest adnak)
2019. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mikor megkérdeztem azt mondták használhatom a mostanit amíg az új elkészül, átvételkor kell leadni a mostanit addig érvényes. Ugyan kaptam kártyaigénylő adatlap papírt is.
2019. szept. 5. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha van jogositványod vagy útleveled, azt is használhatod a bérlet mellé. Mondjuk utóbbit körülményes bedobni a zsebedbe.
2019. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Útlevelem van, most néztem utána azzal is vásárolhatok bérletet, köszönöm.
2019. szept. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!