Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezt ti elhiszitek: a zuglói...

Ezt ti elhiszitek: a zuglói állomáson a vonat menetszele beszippantott egy embert?

Figyelt kérdés
mert én nem nagyon, elég sokszor jártam már arra, valóban elég vékony az ösvény a sín és a fal között(lenne néhány jó kívánságom annak aki ezt megtervezte és jóváhagyta), de a vonat nem szokott csak úgy maga alá szippantani embereket nemde?

2019. szept. 13. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

Én mindig szeretek közel állni, bár a biztonsági sáv szent számomra.

Nem hiszem el, hogy a menetszél szippantotta be, amennyiben tényleg kb. 2 méterre állt - egyik cikkben ezt olvastam.


Viszont ha a biztonsági sávon BELÜL állt, simán el tudom képzelni 40 km/h-nál is.

A metrók állítólag 50-nel száguldhatnak be az állomásra és milyen gyorsnak érzi az ember. Akkor a 40 km/h-val közlekedő vonat se semmi. Már ha a biztonsági sávon BELÜL állt.

2019. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16%

Határozottan nem !!


Biztonsági sáv azért van kijelölve

Ez csak egy provokáció hisztéria

azt hiszik ezzel lejáratják a Mávot

hiztérikus

szappanoperába illő provokáció

2019. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Jó az a mítoszirtós teszt, csak semmi köze a valósághoz. A bábu eldől, mint a pózna. Az ember meg ha kibillen az egyensúlyából, igyekszik azt mihamarabb visszanyerni, kéz- és lábmozdulatokkal, gyakorlatilag megjósolhatatlan irányban mozogva.
2021. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!