Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Székesfehérvári helyi járatos...

Székesfehérvári helyi járatos buszközlekedés mennyire "jó"?

Figyelt kérdés

Szeretnék Székesfehérvárra költözni, mivel nincs autóm ezért buszozva kell majd állásinterjúra mennem illetve albérletet keresnem szóval viszonylag könnyen el lehet bárhova jutni helyi járatokkal vagy elkezdhetek aggódni? :D


Annyira még nem mélyedtem bele de valszeg a város körüli ipartelepekre (gondolom ott vannak mint ahogy máshol is) kellene majd kijussak a pályaudvarról.


Pesten tömegközlekedtem eddig vidéki kisvárosokat kivéve, szóval olyan infókat is nagyon megköszönnék pl h egy utazás 1 jegy? Vagy ha át kell szállnom van valami okosság h ne legyen egy 20 perces 3 átszállásos utazás 2 ezer forint stb.. vagy napi bérlet, ilyesmi létezik?



2019. okt. 7. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár buszhálózata a jobban használhatók közé tartozik, az ipartelepeket (Videoton, Köfém, Sóstó, Alba) nem csak műszakvàltáskor, de nap közben is el lehet érni némi tervezéssel. A jegyrendszer igen egyszerű: 280/310 Ft a vonaljegy, a következő lépcső már a bérlet.
2019. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2019. okt. 8. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Testvéremet látogatom meg rendszeresen Székesfehérváron. Rémes a helyi közlekedés. Álltam a megállóban és a második járat maradt ki. Hektikus az egész. Nem is beszélve arról, hogy milyen ritkán közlekednek a járatok.
2019. dec. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt sajnálattal hallom, akkor lehet h készülök B tervvel h biztosan odaérjek ahova szeretnék.

Köszi a választ.

2019. dec. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!