Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 15:30-as busz Szekszárdról...

15:30-as busz Szekszárdról indul és megy Medinára, az a busz megy Kölesdre is?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azzal a busszal jár mert ő Szedresi és azon a buszon lát egy Kölesdi lányt.


Vagy a lánynak át kell szállnia a Medinai buszról a Kölesdire?

Vagy egyből megy Medináról az a busz Kölesdre?


Érdekelne hogy egy Medinai buszon mit keres egy Kölesdi lány.


Remélem az ismerősöm nem keveri össze másik lánnyal.



#Szekszárd #Buszjárat?
2019. okt. 10. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a busz nem megy arra, 15:25-ös busz meg Kölesdre. Ha ott lakik, de nem közvetlen busszal megy, akkor valószínűleg arra van dolga.
2019. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Medináról nem megy busz egyből Kölesdre?

Barátnőjével szokott menni.

2019. okt. 10. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak átszállással megy. De semmi értelme nem lenne elmenni a 15:30-as busszal Medinára Szekszárdról, majd vissza Kölesdre, mikor megy közvetlen busz 15:25-kor.
2019. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerinted mi értelme van neki majdnem minden nap 4:00-kor felébrednie hogy Szekszárdra buszpályaudvarra érjen 5:14-re és ott várjon 6:35-ig?

Barátnőjét várja azt mondta nekem és nem Medinai. Suliba jár.


Pedig az ismerősöm azt mondta ő az aki rózsaszín kabátba jár meg van valami a hajába rózsaszín, mai lányok hordják lehet hogy gumi nem tudom.

2019. okt. 10. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez hülyeség. De ha ő bírja, akkor csinálja
2019. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hacsak így nem: [link]

Nem tudom, milyen oka lehet arra, hogy 25,2 km helyett 30,9 km-t buszozzon; hogy 39 perc helyett 85 perc alatt érjen Szekszárdról Kölesdre; hogy közvetlen járat helyett átszállással utazzon, ahol az átszállási helyek között kb. 3,3 km-t kell gyalogolnia? Mi van, ha Medinára megy? Ha általad kölesdiként tudottként Szekszárdon is előfordul, akkor nincs lakhelyelhagyási tilalma. Vagy, csak nincs rajta nyomkövető, és megszegi.

2019. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves öcsém! Át vagy te vágva.
2019. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!