Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a legkönnyebbe...

Hogyan jutok el a legkönnyebben Szekszárdról Esztergomba?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék elutazni Esztergomba de innen Szekszárdról szinte lehetetlen eljutni bárhova is nem bonyolultan. Felkéne mennem Pestre a népligetig onnan metrózni az Árpád-hídig és ott felszállni egy Esztergomig. Nem valami könnyű dolog. Valami könnyebb utat nem tudtok esetleg?

2017. máj. 5. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

2 átszállás az neked bonyolult dolog? Mert ha igen, akkor az eléggé reménytelen ügy, ugyanis ez az abszolút minimum, ez alá nem tudod leszorítani az átszàllások számát sehogysem.


Megjegyzem, Népligetnél könnyű megtalálni a metrót. Lemész a föld alá és ha bolyongsz is, 3 percen belül megtalálod a bejáratot. Mellette a pénztárból vagy automatából veszel jegyet.


Árpád hídnál sem bonyolult annyira. Egy kijárata van a metróállomásnak, az aluljáróba nyílik. Jobbra fordulsz, majd jobbra megint, utána balra tartasz. Ott lesz a buszállomás az első sarkon. Mindezt táblák, felfestesek jelzik. Jegyet a pénztárban vagy automatából vehetsz, a sofőrtől itt nem.

2017. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szekszárd-Budapest

Budapest Nyugati pu. Esztergom,

Vagy busszal a Népligetből

2017. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
ha két átszállás neked bonyolult, akkor menjél biciklivel. :)
2017. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

A vonat sokkal kényelmesebb és gyorsabb, mint a busz.

Szóval inkább a Nyugatiban szállj át a vonatra.


Ha egy ilyen egyszerű utazást nem tudsz megoldani, akkor tényleg menjél taxival...

2017. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis segítség:


Népliget: [link]

Újpest felé szállj fel a metróra.


Nyugati: [link] (A westend felőli vágányokról indulnak az esztergomi vonatok)

De ha a Nyugati túl bonyolult, akkor leszállhatsz Újpest-Városkapunál a metróról és ott nem is lehet eltéveszteni, mert ott más vonat nem jár, csak az egomi.

[link]


Ha mégis busszal mennél:

Árpád híd: [link]

2017. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
A vonatra egyszerűbb Újpest-Városkapunál átszállni, és olcsóbb is. Esztergomban viszont a város szélén tesz le, hacsak nem azon a környékén van dolgod, akkor gyalogolnod vagy buszoznod kell onnan.
2017. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Például repülővel, vagy esetleg hajóval a Dunán, a keselyűsi zsilipig, onnan pedig a fel a Sión. :-)
2017. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: A Sión Esztergomba? Esetleg végig a Dunán. Budapest - Esztergom hajójárat van, Szekszárd - Budapest nem tudom, van-e.
2017. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De vicces meg okos emberek vannak itt. 16 eves vagyok es eletembe nem metroztam meg,nem mentem sehova pesten egyedul es igen elegge bonyolult nekem. A bicikliteket meg a hajotok belehuzhatjatok a nyakatokba. Aki normalisan valaszolt annak halas vagyok koszonom. Sikerult megoldanom kisebb nagyobb gondokkal
2017. jún. 4. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Szekszárd-Fehérvár busz, Fehérvár-Esztergom busz. Egy átszállás. De vonat is megy Fehérvárról Esztergomba. Egy pár éve nincs közvetlen vonat Szekszárdról Fehérvárra, de Sárbogárdon elvileg van csatlakozás.
2017. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!