Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan kell kitölteni a bérletet?

Hogyan kell kitölteni a bérletet?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni és így teljes bérletem van amin a név és bérletigazolvány száma kell. A nével nincs baj, de hol tudom meg mi a b.igazolvány szám?
2019. nov. 2. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell váltani egy bérletigazolványt. Egy vagy fél évnél nem régebbi fénykép kell hozzá.
2019. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Addig nem is tudom használni?
2019. nov. 2. 12:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Kaptap ilyen Igazolványt vagyis ilyen papírt amin az van írva h Igazolvány Bérletjegy Használatához Menetrendszerinti Autóbuszjáratokon, de azon csak 6 jegyű szám található vagy a beléptető kártyán ami van szám kell?
2019. nov. 2. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
IQ-bajnok! Milyen bsuzról van szó, melyik busztársaság? A beléptetőkártyának mő köze van a buszhoz?
2019. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: "Milyen bsuzról van szó, melyik busztársaság?" - Jelenleg már nincs olyan sok busztársaság, csak a Volánbusz és néhány nagyobb városnak van helyi közlekedési társasága (Miskolc, Debrecen, Kaposvár, Veszprém, Tatabánya stb.).

Teljes árú bérlet esetén a Volánbusz elfogadja bérletigazolvány helyett a személyi igazolványt vagy kártya formátumú vezetői engedélyt is, elég ennek a számát írni a bérletre, és ezt is kell az ellenőr kérésére felmutatni a bérlet mellé.

A vidéki helyi társaságoknál rá kell keresni a neten vagy a bérletpénztárban rákérdezni, hogy náluk is elég-e a személyi, vagy külön bérletigazolványt kell kiváltani.

2019. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy kaptál egy "Igazolvány Bérletjegy Használatához Menetrendszerinti Autóbuszjáratokon" nevű papírt, "de azon csak 6 jegyű szám található". Akkor nyilván ez a bérletigazolvány, csak hosszabb a neve, ennek a számát kell ráírni. Miért baj az, hogy csak 6 jegyű a szám rajta? Talán a bérleten ki van kötve, hogy hosszabb szám kell rá?
2019. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!