Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért olyan fárasztó a BKV-zás?

Miért olyan fárasztó a BKV-zás?

Figyelt kérdés
1 óra átszállásos utazásban jobban “elfáradok”, mintha ugyanazt az időt legyalogolnám. De miért van ez? Pedig az ember még le is ülhet, két jármű között sem nagy a táv, mégis... Mikor hazaérek, olyan vagyok mint a mosogatórongy.
2019. nov. 3. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én élvezem, nézem a tájat, az embereket, elgondolkozom, néha zenét hallgatok.

Rossz a hozzáállás :)

2019. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
háááát...ezt a szomorú ősz teszi. Majd figyeld meg, ha jön a tavasz, olyan vidám leszel, hogy csak na.
2019. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem próbáld meg tartósan azt a gyaloglást és értékelni fogod a tőmegközlekedést. Tudom jól, mert idorol időre azzal köszöntöm a tavaszt, hogy hazasétálok a munkahelyemről és jól esik ugyan, de valahogy sosem szoktam mèg át a rendszeres sétára. (10-20 km között változott ez a táv, lakohelytol függően.)
2019. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Belőlem is elég sokat kivesz, én is kb. 1 órát utazom. Busz, metró, villamos. Nekem a tömegnyomor jelenti a problémát csúcsidőben, szerintem totál illegális, hogy milyen embertömeggel közlekedik 1-1 járat ilyenkor.
2019. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Odafelé faradsz el, vagy visszafelé? Nem mindegY....
2019. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az az elhasznált levegő se hiszem, hogy egészséges, ami ősz elejétől tavasz végéig van. Az ajtók kis időre vannak nyitva, szélfogók mindenhol, igazából meg se mozdul a levegő.

A tömegnyomor se hinném, hogy egy olyan állapot, amire az ember, mint 'lény' tervezve lett. Ha ülsz is, feletted tornyosulnak ketten is, sokszor még hozzád is érnek, ha olvasnak akár könyvet, akár telefonon, az 10-20 centire van a fejed felett és az arcod vonalába lóg.

Állatot nem lehet olyan körülmények között szállítani, mint ami a világ nagyvárosaiban előfordul a tömegközlekedés járatain. Persze embert lehet, mert az ember elvileg felfogja, hogy épp mi történik és nem esik pánikba, mint az állat tenné. De azért a kutya se mondja nekem, hogy ez természetes!!!


Én amúgy nagy gyaloglós vagyok, 2 megálló helyett természetes a gyaloglás, ha úgy adódik, akkor akár 3-4 km-en is.

Tervezem a roller beszerzését.

Illetve ha olyan munkahelyem lesz, ahova a nagyon zsúfolt és kellemetlen járatokkal kell menni és/vagy több átszállás, akkor bringa...

2019. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén 1 órát utazok, én kifejezetten szeretem, napi 2x1 óra ingyen olvasó-idő! :D
2019. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézzem a tájat? A metrón? 😂 🤣 Fárasztó, főleg a nap végén, a tömegnyomorban.

Amúgy engem a fél óra egybefüggő buszozás is fáraszt,vagyis álmossá tesz. Én vagyok az első, aki kocsiban is mindig elalszik... Mikor busszal jártam Szegedre (2 óra kb), akkor is tuti bealudtam, de vonaton is. Én így vagyok kábelezve.

2019. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!