Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek nem lesz baj...

Szerintetek nem lesz baj abból, hogy jövőre a foci eb ideje alatt még nem fog járni a hármas metró a teljes szakaszon?

Figyelt kérdés
Úgy tudom akkorra még nem lesz kész a metró teljes vonala, viszont az eb miatt szerintem sokkal több turistára lehet majd számítani. Hogyan fogják megoldani a rengeteg ember közlekedését? Ugyanúgy pótló buszokkal, mint most? Lesz ebből némi gond szerintetek?

2019. nov. 12. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
De lesz - de természetesen ez majd Karácsony és az ellenzéki vezetés hibája lesz!
2019. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek az elsővel.
2019. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Konkrétan a Népliget kiszolgálása az, ami problémás lehet, de addig simán lehet úgy ütemezni a munkákat, hogy a város felől be tudjanak járni a vonatok odáig , bár csak egy vágányon és ritkább követéssel (pl minden második vonat).


A Groupama amúgy kiszolgálható a Nagyvárad tér felől, ekkora tömegrendezvény esetén elfogadható az a 10-15 perc séta - más világeseményeknél is simán szokott lenni ennyi.


Ami problémás, az inkább a nemzetközi buszokkal érkezők szállítása, de szerencsére egyre több busztársaság kínál alternatív megállási helyeket , mint pl Kelenföld vagy Mexikói út. Szóval ebben az irányban is lehet gondolkozni.


A városi hivatásforgalom már csökkenőben lesz eddigre, a nyári szabadságolások miatt, így lesz többlet busz is.

2019. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Addigra már (ha minden igaz) majdnem kész állapotban lesz a déli szakasz, talán már próbavonatok is járni fognak, így elvileg nem lenne gond a Népligetig elmenni, majd onnan üresen tovább. De ha ez nem megoldható, a Nagyvárad térről nem gond a stadionig elsétálni - régen lazán lesétáltam a Corvin-Népliget távot is, mert nem akartam jegyet venni.
2019. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

a 3 as metro felújjításának elhúzása másfél évtizedre miért a Kari Geri hibája pubikáim?


fidesz van kormányon, Tarlós Pizsta bá volt a főpolgi eddig.

Nem lehet hogy ők végezték rosszul a munkájukat azért tart 3 szor addig a 3 as metro felújjítása mint egy komplett új metró vonal építése szokott tartani?

Oktober 13 dika óta mi az amit a Kari geri és az új fővárosi vezetés elrontott, ami visszamenőleg 15 évvel késlelteti a metro felújjítását?

2019. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

# 5/


Te nem érted az iróniát (és a fidess propaganda működését), igaz? :)

2019. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!