Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudtok mondani vonatal útvonal...

Tudtok mondani vonatal útvonalakat?

Figyelt kérdés

Cseperől (hév végállomás környéke)- Erzsébeti temető környékére? Nagyon szeretek tömegközlekedni és a 36 ost már untam. Max 1 óra 1.5 órát szeretnék utazni! Ezeket már kiprobáltam! (csepel-keleti🚌 keleti-soroksár🚂) (csepel-budatétény🚌-kelenföld🚂-ferenváros🚂-

soroksár🚂) (csepel🚌- Csepel soroksári rév🚌- soroksár🚤) tudtok még mondani?


2019. nov. 13. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Csepel - Köki - mizsei vonat Pestimréig, busz Soroksárra

Csepel - Köki - S50/Z50 Ferihegig, busz Soroksárra

2019. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Hamint tudom kipróbálom!
2019. nov. 13. 22:18
 3/21 anonim ***** válasza:
135-össel a Hősök teréig, átsétálsz a D14-es komphoz, onnan 148-as busz, de a 71-es se rossz.
2019. nov. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként csak én szeretek ennyire tömegközlekedni?
2019. nov. 14. 06:21
 5/21 anonim ***** válasza:
Meg én szeretek (csak metró, villamos, hév, troli szeretem, buszt annyira nem, kerülöm ha tehetem, kivéve Ikarusz), mindig kis kerülővel megyek a munkába, ha nem vagyok megcsúszva idővel :) Ha szabad két órám van, akkor random generátorral dobok egy metrómegállót és odametrózok, ha megérkeztem akkor újat dobok :D Amikor Újpesten volt a metrópótlás, akkor csináltam vonalbejárást, minden megállót érintettem oda és vissza is Deák tér kiindulóponttal és végponttal, 2 óra 20 perc volt a rekordom :D Keleti pu - Kálvin tér - Deák tér - Keleti pu háromszög 25 perc :D és nem gyalogoltam a mozgólépcsőn, hanem álltam. Már tervezem a dobókockás ötletet kiterjeszteni trolira és villamosra annyi különbséggel, hogy végállomástól végállomásig meneteles lesz (vagy hosszabb szakasz) a hálózat nagysága és követési idők metróhoz képest nagyobbsága miatt és persze figyelembe véve, hogy éppen hol vagyok, nehogy Káposztásmegyeren dobjak egy Kamaraerdő - Móricz szakaszt, mert lehet nem férne bele az időmbe.
2019. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én Bécsben is szoktam csinálni. Csak az kicsit nagyobb városka, ott más. :D
2019. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak nekem idöhöz van kötve hogy anyum nem tudja meg 😂
2019. nov. 14. 13:01
 8/21 A kérdező kommentje:
Esetleg hol mennek különlegesebb vonatok? Mert csak fecskével és flirt el szoktam találkozni. Van olyan ahol "retró járat" megy és nem x jelzésü? (Mármint megál ott ahol jó nekem?
2019. nov. 14. 13:05
 9/21 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, én is időhöz vagyok kötve, mivel az asszonynak nem akarom elmondani, mert hülyének néz :D Már így is gyanús neki, hogy gyakran hazudok metró / villamos lerobbanást, ha csúszok idővel, ő meg rég tapasztalt utoljára ilyet, pedig rendszeresen utazik. Hogy elhiggye, már jó lenne, ha egyszer tényleg lerobbanna nála, mert már 1 perc késésnél telefonál, hogy nem lát a futárban problémát, hol vagyok, na ekkor túlórát hazudok :D Ő meg mondja, hogy ne túlórázzak, tiltja (miközbe pénteken rövidnapom van csak nem mondtam el neki, így tudok 2 órát futkározni a városban, többi napon egy kis kerülő optimális esetben) :D Már ott tartok, hogy a körözéseimre másodperc pontos terv kell, amikor lejáróban van az idő :D Ha csúszok, akkor drukkoljak, hogy ma jöjjön Putyin vagy Erdogan és tudjam mondani, hogy a Batthyányin ragadtam és nem jár a metró, miközben teljesen máshol vagyok :D
2019. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Na akor egyformák vagyunk 😂 nekem is pénteken van rövidebb napom. (1órám van) de most reggel suliba menet sikerült beiktatni egy kis vonatozást is. Időbe is csak +20p volt
2019. nov. 14. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!