Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Hogyha nincs a közelemben pénztár ahol tudok venni vonaljegyet, és villamossal kellene utaznom, akkor honnan, hogyan tudnék venni? (Debrecen)

2019. nov. 17. 06:10  Privát üzenet  

A válaszok

Villamoson a sofőrtől. Annyi, hogy vagy 50ft-al drágább. Ha sok mászkálást tervezel napijegyet is vehetsz neten:

[link]

Csak újtípusú diák vagy személyi kell hozzá.

De a busz és vonat állomáson is van lehetőséged jegyet vásárolni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. nov. 17. 06:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, akkor elől kellene felszállnom igaz?

# 2/5Időpont 2019. nov. 17. 06:44 Privát üzenet
És jó pár megállóban gépből is lehet venni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2019. nov. 17. 06:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen! Először vagyok életemben itt, kicsit nehéz így bele csobbanni.

# 4/5Időpont 2019. nov. 17. 06:49 Privát üzenet
A villamoson mindegy hol szállsz fel, buszokon ha jól emlékszem akkor elöl írja, hogy felszállás első ajtón. Amelyiken nem írja ott a többin is fel lehet. De 3 éve költöztem el Debrecenből úgyhogy lehet, hogy keverek pár dolgot a Pesti szokásokkal :)

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2019. nov. 17. 15:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Stadionok metrómegállónál (Népstadion) működik még pénztár, vagy csak automata van?
Bérletigazolványhoz mekkora igazolványkép kell?
Amikor a bérletemre ráírtam az OM azonosítómat, véletlen raktam egy pontot a QR kódra fekete tintával. Így még érvényes a bérlet?
Debreceniek, a 25y és 25-ös busz milyen gimnáziumok, szakközépiskolák közelében áll meg?
Debrecenben hol tudok bérletet venni és bérletkártyát csináltatni?
Debrecenben a vasútállomáson van még olyan pénztár amiben régi fajta jegyeket adnak?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!