Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A kalauz mért nem tudja...

A kalauz mért nem tudja megkérdezni valakitől, hogy hogy kell bekapcsolni azt a rohadt klímát?

Figyelt kérdés
Olyan vonattal szoktam járni, amin olyan vagonok vannak, amikben van klíma, de egyik kalauz se tudja, hogyan kell bekapcsolni, ami elég zavaró, mert így kb 60 fok van a kocsikban, és nem lehet kibírni. Nem értem, hogy mér nem tud utánajárni, hogy hogy kell azt a rohadt klímát bekapcsolni, szerintem neki is jobb lenne úgy, mert nem 60 fokban kéne dolgoznia egész nap. Ez a magyar vasút színvonala hogy kb ennyire képzik ki a kalauzokat? :D
2010. júl. 18. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Köteles igazolást adni, fűtés, világítás ...stb. alapvető hiányosságok esetén,

illetve másik kocsiban helyet biztosítani.

Ez alapján részarányos menetdíj visszatérítésre vagy jogosult.

Erre hivatkozz.


Inkább megkeresné a kapcsolót, mint adminisztráljon, de műszaki hibák szoktak lenni legtöbbször.

2010. júl. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mert a cég számára energiatakarékosabb 60 fokban utaztatni, mint "tudni bekapcsolni".

Egyébként teljesen ismerős helyzet..

2010. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem este 6-7 körül már az zavart, hogy nagyon fáztam a klímától (nem csak én), és nem volt képes kikapcsolni...
2012. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!