Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehetek kalauz a...

Hogyan lehetek kalauz a MÁVnál, vagy ellenőr a BKVnál?

Figyelt kérdés
Elsősorban nyárimelónak szánnám, a MÁVos kalauzkodást lehet, hogy komolyból is, ha nem kapnék munkát a szakmámmal.
2011. jún. 6. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
engem is érdekel
2011. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyárra aligha, annál hosszabb a tanfolyam, mint a nyár. Egyébként hívd fel ezen cégek központi számát és onnan majd továbbkapcsolnak a megfelelő helyre.
2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jún. 6. 16:28
 4/10 Petack válasza:
35%
ha ellenör akarsz lenni ahhoz alapból k*csögnek kell lenni
2011. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
"A viziló is ronda állat, és büdös a szája, mégse mondja, hogy: "Jegyeket, bérleteket ellenőrzésre tessék felmutatni!" " - L'art pour L'art
2011. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A MÁV-nál kicsivel hosszabb a képesítési idő a kalauznak, ezért én is a BKV ellenőrit ajánlom neked, bár ott, nyárra szoktak keresni 'tolmácsot' is, ahhoz meg ellenőrnek sem kell lenned, csak a közelükben kell tevékenykedned.

Nem tudom, hogy jelenleg is van-e ilyen meló a BKV-nál, lehet ott is érdeklődni, esetleg a diákmunka keretében jelentkezhetsz oda.

2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
érettségi + tanfolyam
2011. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mávnál nincsenek nyári melók szóval ott tuti nem. A bkv-t nem tudom. Suli után kell képzés h kalauz lehess. [link] talán itt nézd meg
2011. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
van idén is tolmácsolás, de az diákmeló, rendes ellenőrködéshez meg hívd a kp-t, 2-3hónap tanfolyam asszem, utána segédellenőr leszel, utána ha ügyes vagy átvesznek normálba, utána ha még ügyesebb leszel, lehetsz főellenőr, stbstb. :D
2011. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Augusztusra megnézem a tolmácsolást:)
2011. júl. 19. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!