Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volántársaságok összevonásával...

Volántársaságok összevonásával kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ugye most már egy bő hónapja mindenhol a Volánbusz van az országban. Azon kívül, hogy gondolom, megváltozott vidéken a buszok festése és logója, változott valami? Jobb/rosszabb irányba? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra (főleg a nem Pest megyeiek tapasztalataira), hogy szerintetek ez jó, rossz, miért jó, miért rossz. Ikarus 260 helyett kaptatok egy 2-3 éves Mercedest, vagy épp fordítva?


Érdekel, hogy milyen megyéből írsz, és a véleményed, tapasztalatod (én budapesti vagyok, és ritkán mozdulok ki Pest megyéből, de érdekel, hogy mi zajlik országosan etéren.)


2019. nov. 23. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A buszok festése nem változott, a logót kezdték kicserélni, de sok buszon még régi van. KNYKK, ÉNYKK és DDKK buszokat láttam, első kettő cég buszain még csak régi logót láttam, a DDKK-nál viszont már elég jól állnak a cserével, a sok buszon már Volánbusz logó van, sokon már le van szedve a régi, és éppen semmi nincs rajta, néhányan van már csak DDKK logó.
2019. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy semmi nem változott, ugyanazok a buszok járnak ugyanazzal a sofőrrel és menetrenddel. Remélhetőleg az új menetrendet már egységesen alakítják ki, nálunk pl. van olyan, hogy 2 perccel egymás után megy egy volt DDKK-s és egy KNYKK-s busz, utána egy órán keresztül semmi.

Amúgy érdekesen néz ki egy volt Gemenc Volános, zöld csíkos busz a sárga Volánbusz logóval.

2019. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabolcsban annyi történt eddig, hogy elkezdték cserélni a logókat a buszon. Nálunk is sárga a színezés, mint Pest megyében.
2019. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyugati országrészben voltak komolyabb módosulások, mert ott elkezdtek elmenni a sofőrök nyugdíjba (meg Ausztriába), így ott voltak személyi változások, s igen komoly napidíjakat fizetnek azoknak a buszvezetőknek, akik hajlandóak Győr-Moson-Sopron megyében vállalni pótlást (koszt+kvártély értelemszerűen jár rá). Ott simán előfordulhat, hogy minden nap más visz egy adott járatot, de az ország többi részében pont annyira változatlan a tömegközlekedés, mint az elmúlt 30 évben bármikor.
2019. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!