Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mely Volántársaságok buszai...

Mely Volántársaságok buszai járnak felétek? Melyik társaság buszait szeretitek a legjobban, és miért?

Figyelt kérdés
Nincs különösebb oka a kérdésemnek, csak nagyon érdekelnek a válaszok. :)

2013. aug. 31. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mátra Volán - Helyi, megbízható volántársaság, én szeretem. Sem az öregebb Ikarusokkal, sem a fiatalabb Mercikkel és CREDO-kal nincs baj.

Color Tours (Volán) - Nem az igazi, sok a rosszindulatú sofőr és a szabályszegés. A King Longokat nem tartják karban!

Jászkun Volán - Rendesek a sofőrök és a buszaik is jó állapotúak, még az öregebb példányokon sem látni az idő vasfogát.

Tisza Volán - Ugyancsak azt tudom elmondani, mint az előzőnél. Nem feltétlen a legújjabb buszok, de törődnek velük.

Agri Volán - Közepes, volt egy-két negatív tapasztalatom, de máskülönben lehet velük utazni.

2013. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kapos volán...:D itt a Nabi buszokat szeretem.A zöld szín is egy sajátosság.

Tisza volán--nekem elég öregesek ezek a buszok

Pannon volán--ezek is öregesek

Zala volán--Itt a Volvok kényelmesek

Volánbusz--Itt a legtöbb söfőr bunkó,a kiegészészítőjegyről nem is beszélve...

Vasi volán--Itt tetszik a buszok fényezése

Bács volán--A fehér színük miatt elég unalmasak

Még jár:Gemenc,Somló valamint a KTRT(kaposvári helyijárat),de ezeken nem utaztam.

2013. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pannon volán - ritkán, nem tetszik

Somló volán - távolsági egész korrekt, de nincs wifi

Volánbusz - kényelmes, wifi, de valóban tapló sofőrök

Bakony volán - öreg buszok

Balaton volán - szintén öreg buszok, büdösek

2013. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kunság Volán - régebbi, de jó állapotú buszok, sok IKARUS (415, 256, 260, 280, E95) amik a kedvenceim :-) a sofőrök is rendesek

Tisza Volán - jó buszok, Ikarus E95, 395, C56, Volvo B10-400, Carrus Vega, jó sofőrök

Volánbusz - kényelmes, új buszok, MAN ÜL 313, Mercedes Benz Intouro, Tourismo járnak, sofőrök is OK

Bács Volán - néhány járatuk jár errefelé, általában Ikarus E95 és Ikarus C56, jó buszok, sofőrök is rendesek

Körös Volán - csak napi egy járatpár jár erre (Békéscsaba-Dunaújváros) új busz (MAN Lion's Regio) jár, ritkán utazom velük

2013. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még. :)


Akkor én is leírom:


Hajdú Volán - csupa új, jó állapotú és tiszta buszok, sofőrök vegyesek. Az itt is járó buszaik széles skálán mozognak (MAN Lion's Coach-tól kezdve Ikarus EAG95-ig)

Körös Volán - talán velük utazom a legtöbbet, általában Lion's Regio vagy MAN SÜ313 jár erre. Új, tiszta buszok, a sofőrök itt a legrendesebbek szerintem.

Tisza Volán - csak 1 buszuk jár erre, de mivel távolsági busz, nagy távolsággal, jó buszok vannak a vonalon. Sofőrök itt is közepesek, vannak jófejek és kevésbé jófejek.

2013. szept. 1. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Kunság Volán - jó buszok, kedvenc a credo EC12, rendes, jófej sofőrök

Bács Volán- a buszok nekem nem tetszenek, a sofőrök sűrűn váltják egymást, ez sem tetszik

Gemenc Volán-a buszok jó állapotúak, a sofőrökről nem tudok nyilatkozni

2013. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Zala Volán: helyi társaság, sokat utazom rajtuk, én elégedett vagyok, bár a sofőrök között sok a tapló

Vasi Volán: ritkán utazok, de nem rossz

Kisalföld Volán: naponta 1 busz jár, oda-vissza mert nagy távolsági, de az nagyon jó, a sofőrök állandóak, rendesek, ez a legjobb szerintem

2013. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!