Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A menetrendek.hu miért nem...

SemenSpray kérdése:

A menetrendek.hu miért nem mutat semmit,2019.12.15-től kezdve?

Figyelt kérdés
Így elég nehéz megtervezni az ünnepekre való közlekedést.

2019. nov. 30. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a MÁV és a Volánbusz idei menetrendje 14-én üzemzárásig érvényes. Nekem az új vasúti menetrendet már ismeri, a buszokkal még nem tud mit kezdeni.
2019. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor lép életbe az új vasúti és buszmenetrend, valószínűleg még nem készítették fel rá a rendszert.
2019. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos. Menetrendváltás van mindig december közepén és mivel a minisztérium szeret utolsó pillanatban is belekontárkodni az előterjesztett menetrendbe, nem jut idő előre feltölteni azt.


Ha vonattal utazol, a mavcsoport.hu oldalon már kereshető a menetrend. A volanbusz.hu oldalon semmi nyoma még az új menetrendnek, ami jogellenes, de ettől még nem fogod tudni, mikor jön a busz. Jobb híján tervezz a mostani menetrenddel, de vigyázz, mert egyes járatok december 24-én és 31-én nem járnak. Figyelj a munkanapáthelyezésekre és a tanszünetre. És természetesen utazás előtt nézd meg, változott-e végül a menetrend!

2019. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!