Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Matrica nélküli bírság kifizet...

Dani0509 kérdése:

Matrica nélküli bírság kifizetését hogyan intézzem a bírság megléte nélkül? Van valakinek tapasztalata? Vagy esetleg egy máv dolgozó tudna segíteni?

Figyelt kérdés
A vonaton kaptam egy bírságot, mivel a diákomra még nem kaptam idei matricát, viszont a a papírt elvesztettem, megnyugodtam amikor egy kalauz azt mondta nekem, hogy anélkül is betudom mutatni (elég egy személyi és a diákom amire beszereztem az idei matricát, a pénztárnál viszont kérték a bírságot és azt mondta a pénztáros anélkül nem tud mit tenni, ilyenkor mit tudok csinálni?
2019. dec. 1. 09:25
 1/1 sztrapatyek válasza:
Kedves kérdező! Én is jártam így. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és az adataim alapján segítettek. Ha jól emlékszem e-mailben küldték meg a másolatot. Elérhetőségük: +36 (1) 3 49 49 49
2019. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!