Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK járatain a hajléktalanok...

A BKK járatain a hajléktalanok, ha van hajléktalan igazolványuk, akkor ingyen vehetik igénybe a szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Ezen töprengek csak, hivatalos, de még nem hivatalos választ sem találtam sehol, de ezt mintha hallottam volna, vagy Urbán legenda, ki tudja? 😄

2019. dec. 2. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Én azt vettem észre ha behugyoznak vagy messziről bűzölögnek akkor még az ellenőrök se mernek hozzájuk érni. Ez alapján ők nem hivatalosan ingyen vehetik igénybe a szolgáltatást.
2019. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Mi az a hajléktalanigazolvány? Kezdjük itt...
2019. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Ez humor kategória, ott próbálkozz!
2019. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ez humor kategória, ott próbálkozz!"


Te szerintem eddig csak fotón láttál budapesti tömegközlekedési eszközt, ha viccnek tartod azt, amit arról írtam hogy mit csinálnak a hajléktalanok a BKK járatokon. Ülj bele egy húgyos ülésbe aztán majd mi fogunk nevetni rajtad.

2019. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:

A kérdezőnek mondta, nem neked, húzd már be a kéziféked.

2019. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Persze. Sőt ha be is szarik akkor az egész busz/villamos/troli csak az övé mert mindenki menekül előle.


Mekkora élet császára dolog már, nem? Saját villanosa van a csövinek. De nagy király!

2019. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!