Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megvalósítható lenne errefelé...

Megvalósítható lenne errefelé egy villamosvonal?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát az lenne a kérdésem, hogy a linkben megjelölt útvonalon lehetséges -e lenne, hogy villamos közlekedjen Rákoskeresztúr felé?

Közelítsetek rá, azon az útvonalon szerintem végig meg lehetne valósítani.

Szerintetek?


2010. júl. 19. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges csak a kutyának sem éri meg. nincs arrafelé semmi amerre bejelölted, ha lehetne oda betenni 3-4 megállót, akkor lenne értelme, de így még az a kicsi sincs.
2010. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A temetőkön át? Az lenne akkor a Szellemvasút.

Nekem inkább a Kucorgóig kéne metrójárat.

2010. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szép terv.

"HÉV" lenne.

Gyűjtsél 20 ezer támogató aláírást.

2010. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem igen megvalósítható lenne bár akkor szerintem nem csak addig kellenne amíg jelölve van hanem egészen be Keresztúrra vagy akár tovább. Én is támogatnám az ötletet igaz én Pestlőrinci vagyok de néha a belvárosból ki kell mennem Keresztúrra és nagyon irritáló, hogy néha több mint fél óra az Örsről, csak busz van semmi kötöttpálya.

Még annyi nem tetszik a dologban, hogy ahogy nézem te a temetőtől az ottani villamosvégállomásról képzeled el - na hát az a Blahától fél óra így időben nem nagyon vagyunk előrébb.

Én egy olyan tervet javasolnék inkább, hogy a Gödöllői Hévről építsenek egy kiágazást Keresztúr felé olyan minőségben hogy Keresztúr városközpont az Örsről nagyon maximum 10-12 perc legyen. Vagy hogyha a temetői villamosokat hosszabbítanák meg akkor az lenne a tervem, hogy ne a jelenlegi 28-37-es villamosvonalba integrálják az újat hanem építsenek egy új vonalat pl. Kőbányai-Kispestről a temető érintésével Keresztúrra. Egyébként érdekesnek tartom, hogy a 17. kerületnek eddig nem építettek kötöttpályát így bőven megérdemelne egy "gyorsított villamos", vagy mint említettem "gyorshév" pályát, annyi a lényeg, hogy időben mindenképpel JÓVAL rövidebb legyen mint busszal.

2010. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

persze, tovább menne, csak most azt a szakaszt jelöltem be, ahogy át kellene mennie a két temető között.:)

2010. júl. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!