Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem lehet legalább...

Miért nem lehet legalább karácsonykor ingyen utazni a bkk járatain? Miért nem lepi meg a bkk a kedves utasokat egy ilyen ajándékkal?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy jó ötlet lenne.December 24-26-ig mindenki ingyen használhatná a bkk-t.Nem hiszem hogy ennyitől csődbe menne a vállalat és az ellenőrök is pihenhetnének.Ők is a családjukkal tölthetnék ezt az időszakot.
2019. dec. 7. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Te miért nem mész be ingyen dolgozni december 24-26 között?
2019. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1-es az ellenőröknek ugyanúgy fizetett ünnep lenne mint másnak.A sofőrök sem ingyen dolgoznának természetesen.
2019. dec. 7. 20:48
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Miért nincs ingyen a kenyér karácsonykor a pékségben?

Mert akkor is pénzbe kerül előállítani, üzemeltetni.


Az ellenőrök közül pedig van, aki örömmel megy dolgozni karácsonykor a magasabb bér miatt.


A MÁV-nál is vannak, akik szívesen vállalják a karácsonyi melót, nincs családjuk, vagy akivel ünnepelnének, így viszont akinek van, az tud menni ünnepelni.


Teljesen bevett szokás sok munkakörben is, hogy 6 helyett 2-fél3 körül bejön az éjszakás, hogy a nappalos haza tudjon menni a gyerekekhez.


Legjobb haverom ps egy pesti állomáson dolgozik, ő már a sokadik 12.24-én megy be éjszakára olyan fél 3 körülre, hogy váltsa a családos kollégáját, akinek ráadásul majdnem Dombóvárig kell még hazavergődnie.

Pedig neki még barátnője is van, együtt élnek, de nem csinálnak ügyet belőle. karácsonyoznak délelőtt, ünnepi ebéd, és kora du bemegy melóba.


Uh nem annyira ördögtől való a karácsonykor való munka. Ezek olyan munkakörök, ahol se éjjel se nappal se ünnep se semmi "nincsen".

2019. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Akkor felteszem máshogy a kérdést;

Ha vállalkozó lennél, dolgoznál ingyen karácsonykor?


#1

2019. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#4-es de mindig minden a pénz körül kell hogy forogjon?Csődbe menne a bkk ha három napig ingyen használhatnák az emberek a tömegközlekedést?És a milliós fizetések miatt nem
2019. dec. 7. 23:07
 6/22 A kérdező kommentje:
Megy csődbe?Amúgy én dolgoztam már ingyen és nem haltam bele.
2019. dec. 7. 23:09
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem Terézanya szolgáltatás, nem mellesleg üzemanyagot, villanyt stb ugyanúgy fogyasztanak ha karácsony ha nem, a dolgokzókat is ugyanúúgy ki kell fizetni ha karácsony ha nem.
2019. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Miért a pénz körül forog?

Nem véletlenül nem válaszolsz.

Te dolgoznál karácsonykor ingyen?

2019. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Ez az ingyenes BKK valami becsípődés nálad?
2019. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Akkor, hogy igazságos legyen, akkor a decemberi bérlet árakból 3 nap kedvezményt, fél áru hetijegy arra az időszakra.
2019. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!