Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg tudom-e venni így a jegyeket?

Meg tudom-e venni így a jegyeket?

Figyelt kérdés
Hogyha én indulok egy állomásról, de a hozzám csatlakozók csak egy későbbi megállónál szállnak föl, akkor én is meg tudom venni nekik a jegyet?

2019. dec. 25. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A vonaljegyeket évekig fel lehet használni, tehát igen.
2019. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ja, hogy MÁV. Annál is megveheted előre a jegyeket, akár más kiinduló állomással.
2019. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha online veszed vagy automatában, pénztárban, akkor igen, mindsn további nélkül.


Ha kalauztól veszed, nem vagyok benne biztos, ugyanis ha a többi utastársad felszállási helyén van pénztár vagy automata, a kalauz elvileg csak pótdíjjal együtt adhat onnantól érvényes jegyet.

2019. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, igen az már csak a kulcsszavaknál jutott eszembe hogy félreérthető, tehát vonatról van szó.
2019. dec. 25. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
alkalmazásban azért nem jó, mert meg kell adni nevüket, születési idejüket, illetve a te telefonodon lesznek a jegyek, nem tudod odaadni, átküldeni, úgyhogy ha veled valami történik, ők jegy nélkül maradnak.
2019. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jogos, mondjuk azt is meg lehet oldani ha átküldöm emailben nekik a jegyet .
2019. dec. 25. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
a képernyőfotót igen...
2019. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A MÁV alkalmazásban nem lehet képernyőfotót készíteni a jegyről. Max másik telefonnal lefotózni, de azt nem hiszem hogy elfogadnák úgy.

Ha viszont a weboldalon veszed a jegyet, akkor PDF fájlban kapod meg, amit át tudsz küldeni másnak is.

2019. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pdf-fájlt, vagy azt is lehet igen
2019. dec. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!