Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szoktatok olyat csinálni,...

Szoktatok olyat csinálni, hogy amikor éppen lekésitek a buszt vagy a villamost, és sokára jön a következő, akkor gyalogoltok 1-2-3 megállót?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen, mert azt hiszem, úgy hasznosabban töltöm az időt, mert haladok, de közbe nem :D


Mostanában inkább leülök telón olvasgatni valamit

2019. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Előfordul, bár erősen helyzetfüggő. Ha hideg van, jól esik mozogni, viszont ha màr esik valami, inkább maradok a váróban. Ám ha mondjuk esik valami, de nincs váró, akkor megintcsak érdemes lehet a következő megállóig elsétálni, ahol van váró. És nyilván ha sok a cuccom, akkor nem sétálgatok vagy ha nincs normális járda vagy sötétben közvilágítás , akkor sem. De őszintén szólva ha 10 percnél többet kell várni, nagyon sokszor van más alternatíva, ami nem feltétlenül gyorsabb, de legalább nem kell egy helyben ácsorogni. Ha pedig igazán sokat kell várni, mondjuk 30 percnél többet, akkor inkább keresek egy kocsmát és ott várakozok.
2019. dec. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
90%
Igen
2019. dec. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem gyakori.
2019. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Barnabas333 ***** válasza:
80%
Szoktam. Főleg, hogy általában autóval járok, legalább akkor sétálok...
2019. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Barnabas333 ***** válasza:
86%
Mondjuk 3at csak akkor ha eleve annyit mennék, 1et általában.
2019. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Én simán, bár manapság sok helyre autóval járok.


1-2 megálló alapból nem távolság belvároson belül, meg hasznosabban is telik az idő ha megyek. Már csak azért is, mert legalább addig is mozgok és nem a képernyőt bámulom mint amúgy 10+ órában naponta.


Meg alapvetően szeretek kirándulni, túrázni, így hosszabb túrák előtt "rá edzek" azzal, hogy haza sétálok, vagy legalább egy jó darabon gyalog megyek. 5-10 km, de legalább megvan több napi mozgásigény.


Persze van amikor kényelmesebb beülni valahova, vagy telefonozni ha nincs kedvem sétálni.

2019. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Néha előfordult hogy 1-2 megállót előrementem,de volt hogy visszafele is
2019. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
simán. nem szeretek egy helyben ülni.
2019. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

(Budapest) Szinte mindig. Volt, hogy 15 perc múlva jött, mert pont elment...fogtam magam, sétáltam 6 megállót (igaz, az ötödik és a hatodik között futni kellett).

(Vidék) Volt olyan is, hogy mikor 1 órát kellett volna várnom, akkor gondoltam elsétálok a szomszéd faluba...(végül elértem, amihez mentem eredetileg)

2019. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!