Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Január 1. -én hogy járnak a...

Január 1. -én hogy járnak a buszok Kecskemét és Tiszaug között?

Figyelt kérdés

Egy ünnepi menetrend kellene már minden oldalon megnéztem de csak annyi volt kiírva hogy ünnepi menetrend lesz de hogy az pontosan mit takar nem találtam sehol

Kecskemétre szeretnék eljutni Tiszaugról



2019. dec. 30. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2019. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm első

De ez volt az első amit megnéztem

Csak arra lennék kíváncsi hogy ez mennyire megbízható

2019. dec. 30. 21:52
 3/7 senior10 válasza:

[link]


Szerintem inkább ezt oldalt tanulmányozd, mivel január 1-től ez a cég felelős a kecskeméti buszközlekedésért az eddigi DAKK helyett. Így arra is lehet készülni, hogy lesznek fennakadások is.

2019. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 senior10 válasza:

annyival kiegészíteném, hogy azt viszont nem tudom, hogy a helyközi buszok menetrendjét befolyásolja-e ez a változás.


egyébként jó lenne valami szerkesztési lehetőség.

2019. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem tegnap ültem utoljára buszon, de amíg buszoztam, pontos volt az oldal, mindig itt néztem meg a menetrendet.

Az előttem válaszoló linkje és logikus gondolkodás szerint január 1. munkaszüneti nap, tehát a vasárnapi menetrend szerint járnak a buszok. Az általam linkelt oldal pedig erre napra a fenti városok között csak minden nap közlekedő járatokat ad meg találatként.

2019. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ünnepi menetrend általában vasárnapi menetrendet jelent, de a menetrendek.hu eddig nekem mindig megbízható volt (kb 2010 óta használom). de a helyi volánnak is telefonálhatsz, ha ennyire nem bízol az internetben.
2019. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már láttam cifra tévedéseket a menetrendek.hu esetében is, de ehhez azért igen intenzíven kellett használnom. Egy Mét-Tiszaug úton nyugodtan bízz meg benne.
2019. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!