Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A lefelé menő mozgólépcső...

A lefelé menő mozgólépcső tetejénél álló biodíszleteket minek alkalmazzák, ha nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 17:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Olyan volt már, hogy megvettem az új bérletet, beraktam a régi mögé a tárcámba, de utána elfelejtettem kivenni a régit. Bő 1 hétig mutogattam nekik lejárt bérletet, mire egyszer kiszúrta valaki.
2020. jan. 9. 07:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, van hogy nem vesznek észre 1-2 lejárt bérletet, vagy csak utólag, de amennyi utas zúdul rájuk egyszerre, nem is csoda hogyha van pár hiba, ők is emberek, tévedhetnek ők is. Nekem volt, hogy későn vette észre az ellenőr, hogy lejárt a bérletem, én pedig nem is emlékeztem hogy mikor jár le, de rendes volt az és inkább csak szólt és kiküldött egy 350 forintos jegyért, hogy ne a kijáratnál, vagy a fedélzeten állítsanak meg és fizettessenek 25 ezret.
2022. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!