Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hogy ha rossz adat szerepel a bérletemen, amit BKK pénztárnál vettem: nem attól a naptól kezdődik, mint én kértem de apénztáros nem volt hajlandó javítani, mondván hogy már nem lehet (ott helyben jeleztem).

Korábban is volt ilyen: tanulói helyett felsőoktatási bérletet kaptam, az se akarták cserélni, azt mondták, tanulók olyat is használhatnak, csak fordítva nem lehet.

Ilyenkor mit lehet tenni? Most tényleg ennyin múlik, hogy egy üvegablak mögül mit hallanak meg?



2020. jan. 10. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt távozol a pénztártól, nézd meg, mit kaptál. Ha utána mész vissza, az már visszavàltás vagy csere, annak díjával és korlátozásaival együtt.


A felsőoktatásit valóban használhatod tanulói helyett, de forditva nem. Jelen esetben pedig ha nem kezdődött még el a mostani bérleted érvényessége, akkor kezelési díj ellenében visszaválthatod és újat vehetsz helyette.

2020. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg jelezhetnéd a BKV-nek, és bepanaszolhatnád a pénztárost, de a gyakorlatban nem lenne semmi eredménye.
2020. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

"BKV-nek, és bepanaszolhatnád a pénztárost, de a gyakorlatban nem lenne semmi eredménye."


Valóban, különösképpen azért, mert a BKV-nak nincsen pénztárosa, a jegyértékesítést a BKK vézi...

2020. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Imádom, hogy mindig bele kell kötni valakinek abba, hogy nem BKV, hanem BKK. A BKK-t egyedül azért hozták létre, hogy a BKV-nek legyen kivel egymásra mutogatni, amikor csinálni kellene valamit, tehát jelen helyzetben tök mindegy.
2020. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tényleg ott helyben jeleztem mindkét problémát.

2020. jan. 11. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:

" tehát jelen helyzetben tök mindegy."


Jaja tényleg tök mindegy, hogy csapba szarni, vagy szarba csapni... Bírom az ilyen tuskókat, mint te :D

2020. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!