Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Igaz hogy a 3-mas metrót ki...

Igaz hogy a 3-mas metrót ki akarják hosszabbítani egészen Káposztásmegyerig? Ebből lehet valami a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hosszabítják sajnos :(
2010. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már körülbelül egy 20 éves terv. Amikor a 3-as metrót építették eredetileg északon Káposztásmegyerig volt a terv, délen pedig nem Kökiig, hanem a kispesti Vörös Csillag traktorgyárig majd onnán tovább Ferihegyre. Ennek megfelelően a 14-es villamos "metrórendszerben" épült meg, hogy majd később ki tudják rá vezetni a metrót, én személy szerint örülnék neki pedig nem is vagyok kápmegyeri. Egyébként a metró kihúzóvágányai egészen a Rózsa utca vonaláig tartanak Újpesten. Elvileg még szerepel távlati tervekben de szerintem sajnos elég kevés esély van rá. :S
2010. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kápmegy sem épült ki a tervezett kolosszális méretre, ennek arányában korlátozták a félig kész metrót is.
2010. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meg is hosszabbítják mi azt már nem éljük meg.....
2010. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!