Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volt már nézeteltérésed bkv...

Volt már nézeteltérésed bkv ellenörrel annak ellenére, hogy érvényes jeggyel és bérlettel utaztál?

Figyelt kérdés
Ha igen mit szoktak kitalálni, hogy lehessen büntetni?
2020. febr. 5. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
1X. A régi, papír szolgálati igazolványom szárazbélyegzője kisimult a tokban. Azt hitte érvénytelen, de mivel mellette volt a jelvény, így elhallgatott.
2020. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem BKV, hanem Volán ellenőrrel, amikor bevezették a hőpapírra nyomott Budapest Bérletet és nálam látott ilyet először. Végül elhitte, hogy ez egy újfajta bérlet. Nem értem, új termékek bevezetése előtt nem tájékoztatják az ellenőröket?
2020. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

2.-nak.


Ellenőröket?


Volt olyan, hogy szolgálatban lévő, egyenruhás rendőrök nem hitték el, hogy eredeti és létező az igazolványom és a jelvényem, mert ő még nem láttak olyat. Nem volt kiküldve nekik minta és tájékoztató anyag róla.

2020. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 qkker1 ***** válasza:
100%

"Volt olyan, hogy szolgálatban lévő, egyenruhás rendőrök nem hitték el, hogy eredeti és létező az igazolványom és a jelvényem, mert ő még nem láttak olyat. Nem volt kiküldve nekik minta és tájékoztató anyag róla."


Milyen jelvény?

2020. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Egyetlen egyszer, mikor egyetemista lettem. Az egyetem késett az új diákigazolványok kiállításával, a középiskolás diákom meg lejárt és ezért megbüntettek a diákbérlettel...
2020. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őrrel volt csak. Az arcomba fújta a cigifüstöt véletlenül az aluljáróban, ahol amúgy tilos a dohányzás. Én kulturáltan szóltam neki, hogy legyen szíves mellőzni a dohányzást, aztán mentem a dolgomra, le a metróba. Erre elkezd hőzöngeni, anyázni. Nyilván onnantól kezdve már én is emelt hangon kértem ki a dolgot magamnak, a vége az lett, hogy az érvényes berletemmel sem akartak leengedni a kollégái, persze indokuk nem volt rá. Aztán végül otthagytam őket és bementem az állomás másik bejáratán.
2020. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer szálltam le tök nyugodtan a villamosról és az ajtóban elkezdett velem rikácsolni egy vékony, középkorú, nem a mai napon barnult ellenőr(nő), hogy hogy képzelem én, hogy bliccelek és ilyenkor meg ha ő jön leszállok. Hirtelen azt se tudtam mi van, ő meg csak mondta és mondta, mire megtudtam szólalni, hogy de hát épp leszálltam volna és van bérletem, de nem fogta föl. :D Ott hagytam de nagyon sokáig kiabált utánam.😅
2020. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!