Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az IC vonatra ha szeretnék on...

Az IC vonatra ha szeretnék on line jegyet venni, akkor nem kell a vonaton külön hely jegyet vásárolni? Vagy mindkét jegyet lehet on line is intézni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 11:10
 1/4 Barnabas333 ***** válasza:
Engem meg az érdekelne, hogy csak helyjegyet lehet-e online venni, mert ingyen utazik a rokon akinek kellene.
2020. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell helyjegyet venni. Ha a menetrendben IC vonatot választasz, nem is enged csak menetjegyet venni, kötelező helyjegyet is venni. Az első válszolónak, ezen a ponton be lehet jelölni, hogy csak pót/helyjegy, ilyenkor menetjegyet nem ad, ingyen utazáshoz lehet ezt választani, vagy ha van menetjegyed, csak helyjegyed nincs. Ha nincs menetjegyed és kell, akkor a menetjegy és pót/helyjegy opciót kell választani. Miután a kosárba tetted, helyet kell foglalni. Ez történhet a hagyományos random módon (ahogy a pénztárban csinálják), vagy beállíthatsz paramétereket, hogy milyen helyet szeretnél. Ezen a ponton foglal neked helyet amit 20 percig tart, ennyi időd van kifizetni a jegyet, különben a hely felszabadul. Innentől a folyamat ugyan az, mint a sima menetjegy vásárlásnál.
2020. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kielégítő, választ. :)
2020. febr. 26. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:

"csak helyjegyet lehet-e online venni"

igen, míg vasutas voltam én is on lány vettem a pót-és helyjegyet van

2020. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!