Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volán saját oldalán nincsen...

Volán saját oldalán nincsen érdemi válasz, ott csak a Budapest környéki meg odafele menő járatokat találtam. Vannak olyan bérletek, amik kimondottan két vidéki város között, csak egy buszjáratra vonatkoznak?

Figyelt kérdés

Az én esetemben Fót és Veresegyház közt szeretnék Volán bérletet, és köztük is csak egy játatot használnék. Ha nincs ennyire speciális bérlet, akkor milyen típus lenne ami esetemben a legolcsóbb?

(Nem azért keresem a legolcsóbbat, mert fillérba**ó módon nem látnám az előnyeit a teljesnek, hanem mert a munkahely ahol hamarosan kezdek fizetné nekem, és már tettek olyan engedményt ami mellett bunkóságnak érezném ha még a bérletet is kimaxolnám, valami olyan drágábbat fizettetve velük amire amúgy nem lenne szükség ez az egy járat miatt.)


Előre is köszönöm a választ!



2020. febr. 26. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ott vannak a bérletárak! Asszem 11 km a két falu között a távolság, tehát a 10-15 km-es bérletet kell megvenned, 11.900 ft.

2020. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezek szerint félreértelmeztem azt a táblázatot, és lehangoló, ehhez képest még az egész budapestre szóló bérlet is kevesebb.


Mindenesetre ez van, legalább a lelkiismeretem tiszta a munkáltató felé.

2020. febr. 26. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két extrém drága és ritka összvonalas bérlettípustól eltekintve a helyközi bérletek tipikusan két település közötti utazásra szólnak és alapvetően a konkrét járattól függetlenek.


A teljes árú bérletek árának 86 százalékát a munkáltato köteles téríteni, ha a lakóhely és a munkavégzés helye nem azonos településen van.

2020. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munkáltató köteles kifizetni 86%-át, úgy nem olyan vészes. Nekem is 18k lenne a vonatbérletem valami 20 km-re, borzalom... A BKK bérlet meg irreálisan olcsó, cserébe azt nem fizetik.
2020. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!