Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zugló környékén jártasok,...

Zugló környékén jártasok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Zuglói vasútállomásról szeretnék eljutni a Zalán utca 23. címre. Néztem az útvonattervezőben és mind a három lehetőség amit feldobott vagy 40 percet és kb. 3 átszállást vesz igénybe, esetleg tudnátok valami jobb megoldást vagy megtudnátok erősíteni, hogy ez tényleg csak így lehetséges?!


2020. febr. 28. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik kerületi Zalán utca?
2020. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14.kerület
2020. febr. 28. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mit láttál, de ha 1-essel elmész a puskásig és onnan az örsre már csak 7 percet kell kb gyalogolni és célba értél. Ez egyáltalán nem 40 perc meg 3 átszállás.
2020. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt például:

[link]

2020. febr. 28. 09:03
 5/8 A kérdező kommentje:
pff bocsi a nyomi linkért, azt hittem normálisan fogja megjeleníteni, szóval a Puskástól Örsig mivel megyek, kettes metróval?
2020. febr. 28. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Zugló vasútállomástól a Bosnyák térig elmennék a 8E busszal, majd onnan a 62A villamossal az Örs vezér térig, es onnan 7 perc séta a célod.
2020. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Használd inkább a Google Térkép vagy a BKK Futár útvonaltervezőit, az általad használt az őszintén szólva nem egy nagy név ebben a termékkörben.


Ha nem akarsz átszállni, sétálj a Thököly úton a Tisza István térre, onnan a 82-es trolival utazz Örs vezer tere felè az Álmos vezér útjáig, ahonnan kb 5 perc séta a cím.


Ha nem gond az átszállás, gyorsabb, ha az 1-és villamossal utazol Kelenföld felé a Puskás Ferenc Stadionig, majd az M2 metróval az Örs vezér teréig. Onnan kb 7-8 perc séta, de mehetsz a 80, 81-es trolival is a Füredi utca/Ond vezér útja megállóig. Vagy a 67-es busszal a Gyakorló közig.

2020. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na igen arra nem gondoltam, hogy más útvonattervezőt megnézzek, köszönöm szépen a segítséget!
2020. febr. 28. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!