Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek élünk még, mikor...

Szerintetek élünk még, mikor Pesten lesz klíma a 3-as metron, vagy mikor cserélik le a kék kocsikat, meg a selejt oroszt?

Figyelt kérdés
Plazmaadáson voltam, természetesen ülőhely sincs, szédülök, állunk mint a heringek 50 fokba, levegő nélkül.

2020. márc. 6. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Láttál kék kocsikat? 2 kék kivételével mindegyiket felújítottak. Azt kettőt csak félretették nosztalgia célból, nem megy semerre. Biztos hogy kék volt? Remélem, hogy igen, mert akkor az azt jelenti, hogy van nosztalgia menet, várom már hogy egy kört mehessek vele :)
2020. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kék, amúgy fehér orosz selejteken sincs klima, ha az volt a felujítás :)
2020. márc. 6. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól meg h “felújították”, levegő nincs bennük. Gyűlölöm én is, főleg nyáron, meg lehet fulladni, többször volt már, hogy hamarabb le kellett szallnom és ülni kicsit egy padon, hogy összekaparjam magam, mert olyan rosszul lettem.
2020. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, neked mennyi van hátra, én még elég fiatal vagyok, szóval én bizonyára élni fogok még.


Jelenleg az állomások és a pálya felújítása zajlik. Szerintem ez fontosabb, mint a légkondi. Kb. 3 év múlva valószínűleg véget ér a felújítás és utána bizonyára felszerelik légkondival a szerelvényeket.


Én is úgy tudom, hogy már évek óta csak a felújított (fehér) kocsik járnak. Mi a problémád az orosz kocsikkal?

2020. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha a mostani városvezetésnek minimális pénzügyi mozgástere lesz, szerintem meglépik, most csak tologatják, mert sokára lesz vàlasztas. Politikailag nyilván a Fidesz tolta ezt el, színtiszta nyereség annak, aki ezt korrigálja.
2020. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2020. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Előbb fogják a 3-as metróvonalat az életveszélyes állapota miatt lezárni, mint hogy a metrókocsikba klímát szerelnének. (Igen, tudom, hogy folyik a felújítás, de mire az elkészül (ha elkészül valaha), az északi szakasz már rosszabb állapotban lesz, mint valaha.)
2020. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tudom, te mi a fenén utaztál, jelenleg csak pandák járnak a 3-as vonalon, a megmaradt 2 kék szerelvény alszik a "garázsban". De úgy tűnik neked semmi se jó. ¯\_(ツ)_/¯
2020. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem mindegy milyen színű ezer éves roncs?

Nincs benne klíma, nincs levegő.

2020. márc. 9. 10:33
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Te írtál kék kocsikról. :D


Az 50 fok számomra is érthetetlen, tél közepén egy szál pólóban elviselhetetlen...

A többi része szerintem korrekt, a klímát leszámítva sokkal jobban szeretem mint azokat amik az M2 és M4 vonalakon járnak.

2020. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!