Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csepelről mennyire komplikált...

Csepelről mennyire komplikált bejutni a belvárosba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsőéves egyetemista vagyok Budapesten. Eddig az ötödik kerületben laktam, azonban lejár a bérleti szerződésem és költözni szeretnék. Lehet, hogy rossz kategóriába tettem fel a kérdést, de remélem tudtok segíteni. :D Még soha nem jártam Csepelen, azonban most találtunk egy szuper jó albit a Csepel pláza környékén. Ha van esetleg tapasztalatotok, akkor érdekelne, hogy milyen a környék, illetve milyenek a közlekedési lehetőségek. ELTE-BTK-n tanulok, szóval az Astoriára kellene eljutnom.

2020. márc. 30. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Valóban nem kell félni, mert kicsi az esély, de attól még több olyan ember él ott, aki miatt parázni lehetne..akárcsak Józsefváros. Mindenki horrorhelyként írja le, de ez nem jelenti, hogy komoly kockázatot jelentene. Mindenesetre jobb félni, mint megijedni!
2020. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2020. márc. 31. 06:32
 13/17 anonim válasza:
100%

Szia! :)


Szerintem könnyen be lehet érni az Astoriára Csepelről. Én is itt lakok és az ELTE BTK-n tanulok szintén :) Annyi hogy HÉV-vel be a Borárosra és onnan többféle lehetőség is van. Ha nincs forgalom és pár perc a 15-ös indulásáig akkor azzal megyek, mert pár megálló alatt a Kálvinon van. A 2-es + 47/49 is jó, azzal is hamar be lehet érni :)

2020. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13-as köszönöm neked is! 😊
2020. márc. 31. 22:36
 15/17 anonim válasza:
100%

Szóval,hogy ne csak azért jöjjünk ide irogatni,hogy elmondjuk Csepel mekkora szar környék (gondolom a válaszolók fele csak ingázik,vagy soha nem is járt erre,de annyi biztos,hogy nem itt laknak) és hogy majd mi az igazán megterhelő stb. Válaszolnék.


A plázától a bejutás nagyon gyors,a hév 10-12 perc alatt ér be a Borárosra.Innen a 2-es villamos az,ami azért megváratja az utasait,de ahhoz képest sűrűn jár.Kb. 5 perc alatt (lámpával együtt) a Fővám téren van az ember.Onnan jön a 47/49,ami szintén sűrű járat,így ott is lámpákkal,kereszteződésekkel együtt egy bő 5-6 perc alatt az Astoriára megérkezik.Mindenből a nagyobbal számoltam,így 23 perc jött ki.Számoljunk rá azért még öt percet a várakozásra,megállásra stb. Abszolút vállaható,és nem leterhelő.

2020. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A hév 13perc allat kiér a borárosig. Ha nem jár akkor ott a potlóbusz. (azt még nem láttam)
2020. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
Újítják fel azt a k.aszott k.va Kvassay hidat. És a kettes sem jár teljes vonalon. És a Corvin negyednél is lezárva a metro. Na most az igazi gigaszopó csepelről bejutni bárhová is tömegközlekedve...
2020. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!