Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az Örs vezér térről a 11....

Az Örs vezér térről a 11. kerület Villányi út 36. -ba hogyan tudnék eljutni tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

A Zoneshop-ba szeretnék eljutni,már a térképeket bújom egy órája,nem tudjátok hogy kell oda eljutni??

Köszi előre is a választ :)


2010. júl. 26. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Metróval a Deák térig. Innen 47 villamos Móricz Zsigmond krt. Itt a 61 villamossal a 3.vagy 4. megálló /menetirány szerint bal oldalon van az üzlet.
2010. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a felettem szóló teljesen jól írta. Mondjuk én a Blahán szállnék le a metróról és piros 7sel mennék a móriczig, de ez már csak részletkérdés. Amúgy az ilyen kérdések legegyszerűbb megválaszolására szolgál az utvonalterv.hu (van külön tömegközlekedéses tervezés) Az mindent leír: hol szállj fel, hol szállj le, pontos megálló név, várható menetidő, merre menj utána gyalog stb...
2010. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 26. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi. A 61 -el 2 megálló. Badacsonyi u.
2010. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Az utvonalterv hülyén mutatja. Ritkán járó buszokat javasol.
2010. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem baj,köszönöm a válaszokat :D
2010. júl. 26. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Én viszont a metróval a Moszkváig vagy a Déliig mennék és ott szállnék át a villamosra a másik irányban, lehet így kicsit kerülő, de megspórol egy átszállást és egy jegyet.
2010. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!