Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sok volánbusz járat meg fog...

Sok volánbusz járat meg fog szűnni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ma, hogy kihasználatlanság okán sok buszvonalat meg fognak szüntetni. Itt ahol élek a vasút 2008ban bezárt, busz maradt csak. Júl 1 től azonban a buszt is megszüntetik, nem tudok Pestre menni mivel ott dolgozom, vidékről járok be. Se vonat se busz, hagyhatom ott a melót??? Vidéken meg nincs munka...

2020. máj. 27. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha jól tudom, vonatra fognak majd ráhordani a buszok.
2020. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan melyik település vagy régió melyik vonaláról van szó?
2020. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A neten fel van sorolva pár vonal.
2020. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as , tudom, láttam a listát, de azt nem tudom, hogy a kérdező melyik vonal kapcsán vizionálja az állása elvesztését.
2020. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4esnek, Budapest-Solt-Kalocsa-Jánoshalma vonal esetemben az amiről szó van.
2020. máj. 27. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Hol van erről lista?
2020. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Na ez tényleg furcsa, mert Soltra és Kalocsára már nincs vonat. Biztosan lesz ráhordás helyette, nem teljesen számolják fel. A kérdés az, hogy hová?
2020. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elhinni, hogy csak Bp.-en van munka. Ott van a környéken Szeged, Paks, Kecskemét, Szolnok (ha már Bp. felé is tendálunk)... Én értem, hogy nem könnyű munkát váltani, de el kéne gondolkozni rajta, mert ez nem állapot, hogy az ország másik feléből utazik valaki a munkahelyére. Vagy közelebb kell költözni a munkához, ha ennyire fontos.
2020. máj. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, munkanapokon a 1111-es vonal buszai nélkül is megoldható a bejárás közel azonos időbeli fekvésben Miskéről, Hajósról Kalocsán át , Jánoshalmáról vonattal Kecskeméten át. Némi drágulás az átszállás ill. a hosszabb útvonal miatt lesz, de a munkáltatód úgyis ki kell fizesse a nagyobb részét. A visszautat nem néztem, de nyilván az kevésbé kritikus (bár tudom, nem is irreleváns ).
2020. máj. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!