Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ingázók, miért kell nektek...

Invader Nik kérdése:

Ingázók, miért kell nektek folyton beszélgetni?

Figyelt kérdés

A kérdés nyílván nem mindenkire vonatkozik.


Én ezt azokra értem akik pl vonaton szoktak közlekedni kisebb - nagyobb távokat és hajlamosak véletlenszerű beszélgetésekbe kezdeni idegenekkel.


Olykor még egy üres vonaton is az én társaságomat keresik.

Igen, lehet azt mondani hogy csak beszélgetni szeretnének, én meg anti szociális vagyok.

De erre egyszerűen az az ellenérvem hogy én nem vagyok senkinek a szórakoztató forrása és nekem is jogom van a békés utazáshoz.

Nem vagyok kíváncsi hogy éppen milyen rossz napod van és mit érdekel az téged hogy én hol, mit csinálok?



2020. jún. 1. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En meg az ismerősök tekintetet is inkabb elkerulom, magamnak valo fajta vagyok. :D altalaban hozzam csak akkor szolnak, ha megis ismerossel beszelgetek es meghalljak, persze akkor van nekik is hozzafuzni valojuk.
2020. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!