Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten mennyire elviselhet...

Budapesten mennyire elviselhetetlen villamosvezetőnek lenni?

Figyelt kérdés

Lehet találni videókat az interneten, hogy milyen szemétségeket csinálnak velük az utasok meg hogy kicsinálja az embert a szokatlan munkarend.


Nem tudom mennyit higgyek el belőle, mivel nevelőapám közel 30 éve buszsofőr a BKV-nál és alapvetően nem egy idegroncs annak ellenére, hogy ők is ugyanazokban a műszakokban dolgoznak mint a villamosvezetők és az utasoknak is sokkal inkább ki vannak téve.



2020. jún. 6. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

https://www.youtube.com/watch?v=W5KC71NhYHg

van néhány rész :)


de én inkább az idióta utasok miatt aggódnék.

bár alkat kérdése is hogyan kezeled a gyökereket.

2020. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Stresszes munka az biztos.
2020. jún. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Lelki alkat kèrdése. Ha elfogadod, hogy az emberek sokszínűek és ennek megfelelően millió különböző módon reagálnak mindenféle szituàcióban és ezt rugalmassággal tudod kezelni, akkor menni fog. De nem véletlen az alapos pszichológiai tesztelés, kell a stressztűrő képesség és jól kell tudnod kezelni az embereket.
2020. jún. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg milyen jogosítvány kell a villamosvezetőnek? Beiskolázzák őket?
2020. jún. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
igen, van tanfolyam [link]
2020. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Köszönöm szépen.
2020. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Mindaz, amit leírtál, idegrendszer kérdése, viszont nevetséges éhbért kapnak fizetés gyanánt.
2020. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Pontosan mennyit?
2020. jún. 6. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, h egész jól keresnek, mint a buszosok, bár ez nyilván több mindentől függ. A beosztásuk lehet, hogy nem túl rugalmas.

Villamosoktatás.hu-n sok mindent leírnak. Én is gondolkodtam, h villamosra megyek, de a buszt választottam.

2020. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha szereted a kötöttpályát, akkor megéri. Jóval könnyebb bejutni, mint HÉV-re vagy nagyvasútra, meg pl. a jelzési utasítás is egyszerűbb. Hülyék meg mindenhol vannak, de tény, h van különbség az 59-es meg a 37-es villamos utasösszetétele között.
2020. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!