Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik busz típus csinálja a...

Melyik busz típus csinálja a 880-as Volánbusz járatot? Mert ha Volvo 7700A akkor inkább keresek mást mert másfél óra egy ilyen buszban már sok. Na nem mintha az új Econell 12 olyan kényelmes lenne a derékszögű üléseivel.

Figyelt kérdés
Mennyire szokott amúgy tele lenni a 880-as?
2020. jún. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén,hogy szerintem az egyik legundorítóbb járat a 880-as. Lassú, hosszú az út, sok a késés, rengeteg az utas és hát igen, az elővárosi buszok ilyen távon nem túl kényelmesek. Én a nyilvánvalóan drágább vonat plusz komp kombinációt használom ott, ahol ez opció.
2020. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hosszabb az a változat ha Dömös a célpont kirándulás miatt?

Mostanában utaztam a 840 és 820-as járatokkal. Azok viszonylag rendben voltak bár ez az új Econell sehol sincs a korábbi Credokhoz képest. Szűk és annyira derékszögben van az ülés hogy hihetetlen. A csuklós Volvo meg ugye nem hosszabb távra való.

2020. jún. 7. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor jár a dömösi átkelőhajó, messze az a leggyorsabb , ha Dömösi átkelésig vonattal mész, majd áthajózol. Most nem jár a hajó, szóval marad a busz, de én meglehet, a nyilvánvaló időveszteség ellenére is inkább kerülnék Nagymaros - Visegrád irányában, mintsem végigseggeljem a buszt.
2020. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont az említett kettő. 7700A és Econell 12 jár.
2020. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!