Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam barátnőmnèl vasárnap volt.

Megnèztem a menetrend.hu-t 22:25-kor indult Zalaegerszegről-szentliszlóig

információs táblán is ez ált.

Fellszáltam kèrtem az egèsz jegyemet erre közli hogy ez csak Pusztaszentlászlóig megy ami 7km-re fekszik az èn települèsemtől, szóval gyalogolhattam haza szèpen 11 órakor.. mit lehet tenni ilyenkor?



2020. jún. 8. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél panaszt a szolgáltató ügyfélszolgálatán. Ha helyközi busz volt, most már országosan a Volánbusz üzemelteti mindet.
2020. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A menetrendek.hu oldal szerint e héten vasárnap Szentliszlóig megy a járat, valószínűleg tegnap is így kellett volna közlekednie. Tegyél panaszt a Volánbusz ügyfélszolgálatán! Azt ajánlom, írásban.
2020. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Khm, én ezt nem értem. A hivatalos menetrend elérhető online, ezt az arcába tudod tolni. Ott van ezen kívül a kihelyezett menetrendi tájékoztató és ezek szerint a kijelző is. Teljesen egyértelmű, hogy az a járat - ha van Pusztaszentlászlón túlra utazó utas! - akkor Szentliszlóig közlekedik, Pusztaszentlászló után csak leszállás céljából all meg. És hiába mondja a buszsofőr, hogy ez a busz eddig meg addig megy, arcába tolod a menetrendet és kész.
2020. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Így fogok tenni. Mert úgy vèlem hogy a sofőr oda valósi volt ès lusta volt elmenni 7km mèg...remèlem azèrt jól aludt.
2020. jún. 8. 11:36
 5/13 A kérdező kommentje:

Èn ezt meg is tettem, mondtam neki az információs táblát hogy ez áll rajta.

Ès a menetrend.hu-t mondtam neki h ez áll itt. Azt mondta persze, le száláskor amikor csak egyedül voltam hogy ez a járat már jó ideje így közlekedik ès hogy mièrt nem tudják átírni kijavítani.

2020. jún. 8. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

egy kis kufirc után bőven belefér egy kis gyaloglás...

Ha annyi ezresem lenne ahányszor gyalogoltam csajok miatt...

mi lett ebből a világból... :DDDD

Legközelebb legyen nálad egy kétdekás pálesz és a sofőr a házad előtt fog lerakni! :)

2020. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm meg fogadom a tanácsódat 😂

Csak hát, kissè bosszantó dolog hogy fèlre informálnak vagy a sofőr lusta.

okè hogy vasárnap, este... de mindegy 😂

2020. jún. 8. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem így működik . Ott van a menetrend, ami jogi szempontból kötelező a szolgáltatót arra, hogy a meghirdetett személyszállítási szolgáltatást nyújtsa, kivéve persze ha jön egy cunami vagy egy jéghegy és eltűnik az út.


Gyűlölöm, amikor ilyen kisemberek kvázi hatalmat vindikálnak maguknak és kijelentik, hogy “márpedig ez a busz így jár , javítsák ki”. NEM! Egy ilyen módosítást konkrétan minisztériumi szinten kell jóváhagyni, többek között azért, hogy ne a főnök haverjának számító lustább sofőr írja a menetrendet.


Az agyamat eldobom - várom már, hogy túrázzak Zalában egy jót, mert csupa ilyen sztorit hallok onnan mostanság.

2020. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
életemben először fordult velem ez elő hogy a menetrend szerint nem tudtam el jutni oda ahova akartam volna, most már félek felszállni bármelyik buszra mert közli velem a sofőr hogy ááá, ez nem addig megy barátom.
2020. jún. 8. 21:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Na, ma kiderül hogy sikerült-e valamit elèrnem.
2020. szept. 6. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!