Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vannak olyanok, akik direkt...

Vannak olyanok, akik direkt azért teszik le a buszon maguk mellé a táskájukat, hogy senki ne üljön melléjük?

Figyelt kérdés
Természetesen tömött buszokon azért elrakják a táskát és felkínálják a helyet, de többször láttam már olyat, hogy akkor sem tették félre.
2020. júl. 27. 07:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Ilyenkor azt kell mondani, hogy "a csomag/táska nem utazik!"
2020. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Én eleve nem nagyon ülök le 20-30 percnél rövidebb etapokra, de ha igen, akkor korábbi kellemetlen tapasztalataim miatt bizony megválogatom, kivel dörgölőzök össze kénytelen-kelletlen. És ha valaki le akar oda ülni, szó nélkül, egy félmosollyal elveszem a táskámat és vagy beengedem, vagy becsúszok - vagy felállok és odébb megyek, ha nem túl ápolt az illető.
2020. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
Nekem csomag se kell, hogy 2 helyet elfoglalják, egyszerűen lefekszem. Ha már fizetek a jegyért, a BKV-nak kutya kötelessége ágyat biztosítania azoknak akik aludni szeretnének utazás közben, ha ez nem megoldott, akkor marad a két hely elfoglalása, ezen felül még 2 a csomagolják 🤣🤣🤣
2020. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

bevallom vonaton én is így szoktam csinálni, mert rohadtul tele van a hócipőm azokkal akik ha teljesen üres a kocsi akkor is mellém ülnek le... nem is értem :D

aztán persze elkezdenek beszélgetni akkor is ha látják hogy telefonálok, vagy olvasok.

úgyhogy amíg meg nem telik a kocsi addig magam mellett tartom a táskát. És amikor már látszik, hogy meg fog telni akkor elveszem és ülhetnek mellém is.

2020. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Addig teszem magam mellé amíg szellős a busz. Ha már kezdenek felszállni többen, akkor elveszem.
2020. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Amíg van hely máshol, addig igen. Ha kezdenek elfogyni a helyek akkor felrakom a csomagtartóra - vagy egyszerűen felállok és keresek üresebb helyet, állóhelyből szokott lenni.
2020. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Én a szellős buszon magam mellé teszem, mert az ablaknál szeretek ülni, viszont ha beülök az ablakhoz, és a másik ülésen nincs ott a táskám, akkor simán leülnek mellém a tök üres buszon is, és még beszélgetni is akarnak. Ha már sokan vannak, átveszem az ölembe a táskát.
2020. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!