Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez a diákigazolvány még érvényes?

Ez a diákigazolvány még érvényes?

Figyelt kérdés

Egyetem még nem állította ki a diákigazolványt, de nekem vonattal kell menjek. A középsulis diákom még megvan, ezzel a matricával: [link]

Ez menetjegy váltására még használható? (azt tudom, hogy bérletet nem tudok vele venni)



2020. szept. 3. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ez még érvényes. Alapból október 31-ig, de idén a járvány miatt december 15-ig. [link]


Bérletet is tudsz vele váltani a kiállító iskola székhelye és a lakhely között. Ha az egyetemed máshol van, kérjél diákigazolvány helyettesítő igazolást (régi nevén ideiglenes diák), akkor az egyetemre is tudsz bérletet váltani.

2020. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha ragasztottál újat a sulidban utolsó évben, akkor igen. Okt. 31-ig érvényes és szerintem bérletet is lehet venni (de csak szerintem, ha érvényes miért ne lehetne)
2020. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. szept. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!