Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy maradjak ébren a buszon?

Hogy maradjak ébren a buszon?

Figyelt kérdés
hazafelé mindig elbóbiskolok, mit tegyek ellene? xdd

2020. szept. 22. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell tenned ellene, kivéve, ha te vagy a sofőr.
2020. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg, ez egy fontos kérdés. Te vagy a sofőr?
2020. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem én vagyok :'D
2020. szept. 22. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Most ezen mit kell vihogni?
2020. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Olyankor nem szoktam leülni, állva nem alszom el.
2020. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én mindennap több órát buszozok (távolsági busz), és nem számít mit csinálok, mindig elálmosodom odafele és visszafele is. :D Pedig általában mindig úgy szállok fel a buszra, hogy tökre éber vagyok, aztán hirtelen elálmosodok és elalszom. :D Szerintem szimplán napközben sosincs arra időm, hogy "fáradt legyek", de buszozáskor semmi dolgom nincs kb., és egyszerűen előjön. Én amúgy olvasni szoktam buszon, meg zenét hallgatok, de így is elalszom. :D Szerintem hagyjad. Akkor van gáz, ha nem végállomáson szállsz le, és út közben elalszol és átalszod a megállódat. :D De ha nincs semmi dolgod, akkor hagyd csak magad pihenni.
2020. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Hazafelé nekem is mindig leragad a szemem. Ilyenkor vedd elő a telefonod, 1-2 percig telefonozz, az kizökkent belőle, utána nyitva fog maradni a szemed.
2020. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Állíts be ébresztőt a hivatalos érkezési idő előtt 5-10 percre és akkor nem gond, ha elalszol.
2020. szept. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Aludtam el már én is a vonaton. Györ helyett Münchenben ébredtem fel. Na, az volt aztán az igazi meglepetés :-)
2020. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!