Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most (péntek délután/este) a...

Most (péntek délután/este) a Kálvin és a Népliget között a metróval mi a helyzet? Van metró a Népligetig vagy M3 metrópótló busz?

Figyelt kérdés
Egy éve voltam utoljára pesten, balesett miatt. Már nem tudom/értem, hol, mit javítanak éppen vagy van lezárva.

2020. okt. 2. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
M30 busz van
2020. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a Nagyvárad térig jár, onnan pótlóbuszoznod kell.
2020. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik?
2020. okt. 2. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Mindkettő :)


Kálvintól Népligetig közvetlen pótlóbusz van M30 néven. Célszerű ezt választani, mert akkor a Nagyvárad téren nem kell átszállni a metrótól a pótlóra.

Az M30-as busz a Kálvin térnél az Üllői útról indul, ahol az Aldi van. Magától a tértől kb 100 méterre van.

2020. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Így igaz, mindkettő működőképes megoldás. Ha nem akarsz átszállni, akkor az M30-cal menj.

Amúgy meg használd a futárt: [link] Tudja az aktuális lezárásokat, pótlásokat stb. Meg is tervezi neked az útvonalat.

2020. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!