Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aug.22.-én, szombaton megy az...

Aug.22.-én, szombaton megy az M3-as metro vagy M3 metropotlo busz megy végig a kiskörúton?

Figyelt kérdés
Tehát, Lehel Tér és Nagyvárad Tér között, most 22.-én mi közlekedik?

#busz #szombat #m3 #metro metropotlo
2020. aug. 22. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.


[link]

2020. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1@. Tehát az igen megy végig a kiskörúton. Kösz! Szép estét!
2020. aug. 22. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Metró jár ma azaz szombaton Újpesttől a Nagyvárad térig.A Lehel tértől kőbánya kispestig a metrópótló csak vasárnap jár majd.
2020. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2020. aug. 22. 00:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az M3 busz csak 23-án jár azon a szakaszon. A Kiskörúton ma a 9 47 48 49 72 járatokkal tudsz utazni.
2020. aug. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A metró sohasem megy a kiskörúton, mivel csak a föld alatt tud menni 😂😂😂
2020. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6@. Ezt én tudom. Ki is írtam a fő kérdésemben, idézem: "M3 metropotlo busz megy végig a kiskörúton?"


Nem tudom melyik válaszolónak írtad a 6 számú válaszod?

2020. aug. 22. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok, a kérdésre volt a válasz. Szó szerint értve teljesen igaz is a válasz.


"M3-as metro vagy M3 metropotlo busz megy végig a kiskörúton?"


Szó szerint értelmezve tényleg nem megy végig a kiskörúton metró, mivel nincs ott metró sín (max alatta, vagy ott se) 😂 Ezt csak nyelvtani poénnak szántam.

2020. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8@. Értem. Akkor az M3-as metro megy-e a föld alatt meghatározott méterrel? Pontosan hány méterrel ezt nem tudom megmondani. De ez sem teljes mértékben igaz, mert amikor nem volt építés alatt, akkor ha közeledett a metro a kőbánya kispesti állomásra, ott már nem a föld alatt ment vagy megy. Nem igaz?


De, jelenleg ahol jár, pl. Kálvin Tér és Deák Tér között, amely állomások ugyebár a kiskörúton vannak, a metro ezek között jár síneken, csak ezek a sínek a föld alatt vannak. Tehát mégis megy a kiskörúton, csak pár méterrel a föld alatt.

2020. aug. 23. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
De akkor sem a körúton, hanem a körút alatt 🙂 Sőt, nem is alatta, hanem kb légvonalban le is vágja az utat a Ferenciek terén át, így még a kiskörút alatt sem megy metró 😜🎃
2020. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!