Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Napi közlekedési idő 2x 1,5...

Napi közlekedési idő 2x 1,5 órára és 6 átszállásra való növekedése nektek elég lenne a munkahely otthagyásához?

Figyelt kérdés

A munkába eddig kb 1 óra alatt jutottam el csak oda (Pestről Pestre!). Oda vissza 2x 1 ó. De jön a metrófelújítás köv. üteme, és ez erre még rátesz kb 20 percet + 2 átszállást (csak oda).

Tehát summa summarum oda vissza 2x 1,5 óra + 6 átszállása lesz az utazás. És ki se mozdultam Pestről.

Nektek ez még beleférne? Pesten belül a tömegközlekedésen napi 3 óra és 6 átszállás? Ja és szarul fizetnek, nem épp egy jól fizető állás, viszont halál nyugis és stresszmentes.


2020. okt. 18. 08:37
1 2
 1/17 SZOTYEE8 válasza:
100%
Ha lenne valami kedvezőbb mindenképpen fontolóra venném a dolgot! Tíz évig jártam a várost meg is untam a tömegközlekedést egy életre. Már csak akkor megyek a városba ha nagyon muszáj.
2020. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Hát én meg 30 éve (ha az iskolás éveket is beszámoljuk) járom a várost, jártam én a város más részébe melóba suliba is, de ilyet amit ez a metrófelújítás csinál majd még nem b*****tam 30 év alatt se.

3 átszállás oda, 3 vissza, és másfél óra Pesten belül?

Sok lesz.

2020. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A helyedben nekiállnék álláshirdetéseket nézni,az egy jó dolog hogycnyugis a munkahely de semmi időd nem lesz munka után a pénzről meg ne is beszéljünk.

Helyedben csak akkor maradnék ha nagyon nem bírod a stresszt és bevállalod ezt a felújításos időszakot

2020. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kerékpár.
2020. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Télen pont jó lesz az a bicikli. :D
2020. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amennyi hó esik mostanában... Vannak nagyon jó meleg ruhák.
2020. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok, konkrétan honnan hová utaznál, hogy ilyen brutál menetidő-növekedèssel számolsz. Tuti minden alternatívát figyelembe vettél?


2M (vagy 24M?) villamos, S21, S50, Z50 vonatok; bringázás részszakaszon vagy végig; más “last mile” megoldások mint Bubi, Lime, saját roller, autómegosztás,stb., esetleg kis gyaloglás valahol, stb.

2020. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7

Abszolút belefér, vannak ennél jóval hosszabb utazások is.

[link]

2020. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Bizony ám abszolút belefér, sőt még nem is rekorder, Káposztásmegyerről járó kollegám napi ideje már most 2 óra x 2 durván NAPONTA!!

Pestről Pestre! Már most és ebben a metrófelújítás benne sincs!

2020. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Alternatívák? Vonat? Kerékpár?
2020. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!