Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Napi közlekedési idő 2x 1,5...

Napi közlekedési idő 2x 1,5 órára és 6 átszállásra való növekedése nektek elég lenne a munkahely otthagyásához?

Figyelt kérdés

A munkába eddig kb 1 óra alatt jutottam el csak oda (Pestről Pestre!). Oda vissza 2x 1 ó. De jön a metrófelújítás köv. üteme, és ez erre még rátesz kb 20 percet + 2 átszállást (csak oda).

Tehát summa summarum oda vissza 2x 1,5 óra + 6 átszállása lesz az utazás. És ki se mozdultam Pestről.

Nektek ez még beleférne? Pesten belül a tömegközlekedésen napi 3 óra és 6 átszállás? Ja és szarul fizetnek, nem épp egy jól fizető állás, viszont halál nyugis és stresszmentes.


2020. okt. 18. 08:37
1 2
 11/17 anonim válasza:
kerékpár? 2x 22 km naponta? jó időben oké rossz időben felejtős
2020. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne tudni, hogy honnan hova utazol. Lesznek a metrópótló buszokon kívül alternatív járatok is (busz, villamos, vonat), nem biztos, hogy ennyivel hosszabb lesz a menetidőd, és több az átszállási kényszered. Hamarsoan kijönnek a pótlás tervei is, akkor érdemes megnézni majd, illetve, amikor bekerültek a GoogleMapsbe, akkor terveztetni rá egyet.

Jelenleg is vannak alternatívák a 3-as metró helyett, pl. az Árpád-híd (Göncz Árpád városközpont) és a Népliget között az 1-es villamos, de pl. 25-én megindul a forgalom a körvasúton, (Piliscsaba-Óbuda)-Újpest-Angyalföld-Újpalota-Rákos útvonalon hétköznap félóránként: [link]

2020. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

"Tényleg jó lenne tudni, hogy honnan hova utazol"


tessék.


Újpest Központ metrótól Bp XIX. Vas Gereben Szegfű u sarok.


oda megyek. milyen alternatív útvonal lenne?

2020. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem 10 perc ingázás is elég lenne, hogy el se vállaljam, mert itthonról dolgozom. Nyilván nem ez a legnépszerűbb konstrukció, de talán perspektívát ad.
2020. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Sosem dolgoznék itthonról. Márciusban 1 hónapig volt benne részem. Az nem munka az bohóckodás. Egész nap a gép előtt ülni hogy a gyökér főnök épp mit talál ki ami azonnal kell.

Tudod mit akkor én inkább bejárok, és akkor az fix 8 óra és ha lejár a műszakom még a telefont se veszem fel.

2020. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15. ja hát mondjuk igen, ha az embernek van egy főnöke, az igazából mindegyik konstrukciót rosszá teszi
2020. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#13, tessék, írom az alternatívát (kb. 15-20 perc keresgéléssel találtam meg neked, nem vagyok pesti, de imádom a tömegközlekedést, és az ilyen útvonaltervezgetéseket. Te amúgy azonos vagy kérdezővel?):

Újpest-városkapuig mész egy megállót metróval (2-3 perc), onnan vonattal elmész a Nyugatiig. Ott átszállsz egy KÖKI-t érintő vonatra, és leszállsz KöKi-n. (Ez a legjobb átszállással 40 perc alatt teljesíthető, és jelenleg a metrópótlós miatt a gyors- és IC vonatokat is használhatod BKK bérlettel pótjegy nélkül). KÖKI-től a 68-as busszal mész az Áchim András utcáig, onnan pár perc gyalog. (A Google Térkép szerint ez 17 perc). Vagyis összesen 1 óra, és csak plusz 1 átszállás, hiszen eddig is legalább kétszer át kellett szállnod: egyszer a metróról pótlóra, másodszor buszra vagy villamosra.

2020. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!