Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Busz/metró/villamos/HÉV stb....

Busz/metró/villamos/HÉV stb. vezetőktől mért követelik meg hogy autóval rendelkezzenek?

Figyelt kérdés

Legutóbb a villamos interjún hallottam hogy bár a tanfolyamnál nem követelmény a jogosítvány de ők azt szokták mondani hogy "nem baj ha nincs, még nincs elrontva".

Én nem akarok autót fenntartani mert az én esetemben szutyok drága lenne és bármelyik műszakba be tudok érni tömegközlekedéssel is.



2020. okt. 28. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem követelik meg.
2020. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, honnan szeded, hogy AUTÓT követelnek, a jogosítvány nem ugyanazt jelenti!

Attól, hogy van jogosítványa valakinek, még nem kell autóval is rendelkeznie.

Ahhoz meg, hogy egy jármüvet (busz/HÉV/ stb) vezethessen valaki, KELL jogosítvány!

2020. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben de önmagában mit ér a jogosítvány?
2020. okt. 28. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogosítvány nélkül hogyan akarsz vezetni egy személyszállító járművet? Egyáltalán hogyan akarsz részt venni a közúti közlekedésben?
2020. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelentkezel villamosvezetőnek, előnyt jelent a B-s jogsi. Nem hátrány ha nincs, nagyon sok villamosvezetőnek, metróvezetőnek nincs személyautóra jogosítványa. Ebből következik hogy valószínűleg autója sincs.
2020. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzá kell tennem, ha jelentkezel villamosvezetőnek, el kell végezned egy tanfolyamot, aminek a végén kapsz egy villamosvezetői jogosítványt. Csak ezzel vezethetsz villamost. Nincs köze az autóhoz.
2020. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Atyaisten, ez mi kérdés.
2020. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!