Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem lehet a menetrendek....

Miért nem lehet a menetrendek.hu-n megnézni több busz menetrendjét,vagy miért nem tüntet föl járatokat az oldal?

Figyelt kérdés
Például nem hiszem el hogy Budapest és Esztergom között 3 óránként jár busz,vagy hogy Tatabánya és Székesfehérvár között nincs buszjárat.Próbálkoztam a Volánbusz honlapján is,ott még a 2019-es menetrend van fönt.Azt is csak akkor tudom megnézni ha letöltöm.2020.augusztus 20-án változott a menetrend,de a 2019.12.15-ös menetrendet adja ki.Lehet,hogy jobban járok,ha fölhívom telefonon a buszpályaudvart,ahonnan indulni akarok?

2020. nov. 2. 07:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem most megint a Volán menetrendjét a 800-as busz menetrendje ott oké,az új van fönt,de pl.az Esztergom-Veszprémi még a régi.A 2019-es.
2020. nov. 2. 07:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tatabánya és Székesfehérvár között nincs buszjárat - arról nem tehetek hogy nem tudod használni az oldalt.... 20-40 percenként megy egy busz állomástól állomásig
2020. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg

Nem elég annyi, hogy Budapest..... Konkrétan honnan indulsz és konkrétan hova mész, nem is enged tovább ezek nélkül....

2020. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

„Például nem hiszem el hogy Budapest és Esztergom között 3 óránként jár busz”

A [link] oldal szerint azért kicsit sűrűben jár. Például, holnap 34 közvetlen járat lesz; nehéz 3 óránkénti ritkasággal elosztani.

[link] ← képrészlet az elejéről, nem akartam jobban lekicsinyíteni.


„Például nem hiszem el hogy … Tatabánya és Székesfehérvár között nincs buszjárat.”

A [link] oldal szerint, például, holnap 24 lehetősség van Tatabányáról Székesfehérvárra VOLÁNBUSZ-szal eljutni, ebből 11 átszállás nélküli, közvetlen járat.

[link] ← képrészlet az elejéről, nem akartam jobban lekicsinyíteni.

2020. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2019 decemberi menetrend még érvényes, minden évben decemberben van az éves menetrendváltás
2020. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fontos: nézd meg a beállításokat, mert lehet, hogy túlságosan leszűkítetted a találatokat. Az biztos, hogy az általad találtnál jóval több járatot ad ki a menetrendek.hu és persze a valóságban is annyi járat van.


A 2019. decemberi menetrendek pedig érvényesek, mert ahol nem volt év közben kisebb módosítás, ott az az érvényes alapmenetrend 2020 december közepéig.

2020. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De Esztergomban 2020.08.20-tól változott a menetrend,a buszvégállomás áthelyezése miatt.És nemcsak a 800-asé,nagyon sok járat menetrendje módosult.
2020. nov. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!