Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestre ha fel megyek...

Budapestre ha fel megyek vonattal szolnokrol akkor onnan hogy jutok el a legkönnyebben a váci utcába az őrtanodába?

Figyelt kérdés
Szóval van Budapesten vagyonőr képzés távoktatásban. Csak kétszer kell megjelenni írásbeli meg szóbeli vizsga. Ugye most én szolnokrol felmegyek Budapestre, hova érdemes érkezni keleti vagy nyugati. És onnan hogy jutok el az őrtanodàba valami Katona József iskola. Soha nem voltam Budapest. Ne nézzetek furán de nem tudom tényleg. Hogy lehet megnézni? Ha fogok egy taxit az drága? Nem tudom eldönteni beiratkozzak vagy sem. Ez miatt.

2020. nov. 13. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért egy szaros google térképet csak tudok használni 2020-ban.
2020. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Csak folytatod. :D


Én valamennyire ismerem pestet de pont azt a környéket nem.

És tudom nagyon jól, hogy sokszor a google térkép nem adja ki az összes lehetőségeket és velem többször volt már olyan, hogy pont a legkönnyebb eljutási lehetőséget nem adta ki. Csak mivel azt az útvonalat pont tudtam így nem volt baj.

2020. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Úgyhogy oltogathatsz itt nyugodtan miket ameddig jól esik de nem mindig a google a megoldás.

Főleg ha nem adja ki a legkönnyebb eljutási lehetőséget.

2020. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!