Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudok buszbérletet venni?

Tudok buszbérletet venni?

Figyelt kérdés

Ugye mivel online oktatás van az egyetemen ezért nem kell bejárni, de én emellett dolgozom még az iskola epuletétől 10 percre, ezért én meg mindig rendszeresen bejárok. Most fog lejárni a buszbérletem és nem tudom, hogy most vehetek-e diákbérletet vagy ki kell minden nap fizetni a jegyet...


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 21. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mi a jó francért ne vehetnél? Attól, hogy online oktatás van, te még ugyanúgy diák vagy. Miért ne vehetnél? Biztos egyetemre jársz? Nem kisegítő iskolába? :D
2020. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Már ne is haragudj kérdező, de ennyi önállósággal egyetemen...

Természetesen vehetsz.

2020. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert tudtommal a bérlet a lakóhely és az iskola közé szól, de mivel hivatalosan nem járok be ezért merült fel a kérdés, de köszönöm hogy ilyen normálisan válaszoltatok...
2020. nov. 21. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Tyű bammeh
2020. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!