Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 200E reptéri busszal el...

A 200E reptéri busszal el tudok jutni reptérről a Népligetig?

Figyelt kérdés
Minden oldalon mást olvasok, szóval előre is megköszönném, hogyha el tudná nekem mondani hogy is van.

2020. dec. 12. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Liszt Ferenc repülőtéren felszállsz rá és a végállomása a Nagyvárad Tér, de előtte egy megálló a Népliget.


Amikor közeleg a busz a Fás részhez, olyan sok zöld lomkoronáról lehet megismerni, akkor a buszon vannak leszállásjelző gombok közül egyiket meg kell nyomni.

Ekkor zölden világít egy gomb és ha jól sikerült eltalálni a megállót, akkor a Népliget megállónál megáll a busz és itt le tudsz szállni.

2020. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Legutóbb hónapokkal ezelőtt utaztam vele. AKKOR úgy volt, hogy megállt a Népligetnél is. Hogy most hogy van, nem tudom, de javaslom neked, ne nézz át hatszáz oldalt, csak less rá a bkk oldalára. Aszerint jelenleg csak a Határ útig meg a busz, a Népligetet nem érinti:

[link]

2020. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

3. Vagyok

Viszont általában olyankor variálnak így a megállókkal, amikor biztosítanak valami más megközelítést. Elvileg a Határ út megállóból már metróval tudsz menni a Népligetig:

[link]

2020. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Már csak a Köki-ig jár, onnan az M3 metróval utazhatsz tovább a Népligetig.

[link]

2020. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Emberek, mindig a BKK hivatalos menetrendi oldalait nézzétek, ha tényleg segíteni akartok egymásnak.


A Népligetet a 200E busz már nem érinti.


A járat 0-24 óráig közlekedik, kb. 23-4:30 között a Határ úttól indul a reptérre az éjszakai hálózathoz való csatlakozás érdekében, minden más időszakban Kőbánya-Kispesttől.


Tehát a Népligetig utazva mindenképp át kell szállni metróra vagy éjszakai buszra.

2020. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is úgy értesültem hogy sajnos a Népliget már nem egy megálló, csak nem értem miért, hiszen szerintem sokaknak egyszerűbb volt.
2020. dec. 12. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

A metrófelújítás előtt is a köki-ig járt a 200E.

Több szempontból is hülyeség lenne a metróval párhuzamosan buszt járatni pár kényelmes utas kedvéért. Felesleges környezeti és közúti terhelés (már nincs buszsáv), meg amúgy is kevés busz és sofőr van.

2020. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!